![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20250210)
17:41, 6 вересня 2019 р.
Рябошапка звільнив прокурора Рівненщини
![Рябошапка звільнив прокурора Рівненщини Рябошапка звільнив прокурора Рівненщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів восьми областей, в тому числі і Рівненської.
Керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 6 вересня 2019 року звільнив з посад прокурорів Волинської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Рівненської, Сумської та Тернопільської областей.
Нагадаємо, раніше Генеральним прокурором звільнено прокурорів Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської областей, повідомляють у Генеральній прокуратурі України.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:47, Сьогодні
15:49, 5 травня 2023 р.
12:11, 28 січня
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
live comments feed...