15:19, Вчора
Надійне джерело
СБУ спільно з Держприкордонслужбою та Нацполіцією затримали ще двох організаторів «ухилянтської схеми» на Рівненщині
Служба безпеки регіону спільно з Держприкордонслужбою та Нацполіцією викрили ще двох організаторів схеми незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон України.
За даними слідства, зловмисниками виявились 20-ти та 19-ти річні жителі Сарненського району, які через посередників шукали своїх «клієнтів».
За даними слідства, «ділки» здійснювали трансфер чоловіків призовного віку в об’їзд контрольно-пропускних пунктів та блокпостів.
«Клієнти» мали дотримуватися інструкцій та настанов, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників.
Співробітники СБУ затримали двох організаторів незаконного перетину «на гарячому» під час спроби переправити на мікроавтобусі 5-ох мешканців Харківської, Волинської та Тернопільської областей до державного кордону України.
За свої «послуги» ділки отримували до 5 тисяч доларів США з одного «клієнта».
У ході обшуків за місцем проживання організаторів схеми правоохоронці виявили та вилучили мобільні телефони та готівкові кошти, ймовірно отримані від незаконної діяльності.
Двом організаторам незаконної схеми для ухилянтів повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).
Тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин та причетних до правопорушення осіб.
Викриття каналу здійснювали співробітники СБУ в Рівненській області спільно з оперативними співробітниками 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, досудове розслідування проводять слідчі СВ ВП №2 Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва Сарненської окружної прокуратури.
Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:02
Вчора
Оголошення
11:37, 7 лютого
2
13:45, 31 січня
20:47, 31 січня
2
11:37, 7 лютого
7
11:48, 28 січня 2022 р.
479
live comments feed...