• Головна
  • Через небезпечні ігри поблизу залізничних об’єктів у 2015 році загинуло 18 дітей
16:00, 9 лютого 2016 р.

Через небезпечні ігри поблизу залізничних об’єктів у 2015 році загинуло 18 дітей

За минулий рік внаслідок ігнорування правил безпеки на залізничних об’єктах травмовано 37 дітей віком до 16 років. Для 18 з них екстремальні розваги на залізничному транспорті мали смертельні наслідки.

З наближенням весни все більше часу діти проводитимуть поза домашніми стінами. А отже, більшість неповнолітніх майже на весь день можуть опинитися без нагляду дорослих, у тому числі поблизу залізничних об’єктів.

Шалені комп’ютерні спецефекти сучасної кінопродукції заворожують підлітків. Супергерої лишаються цілими й неушкодженими за будь-яких пригод. Тому падіння з великої висоти, ураження електричним струмом та інші потенційно небезпечні для життя ситуації дітей не лякають до тієї миті, поки не станеться біда.

Молодь любить похизуватися спритністю й хоробрістю перед однолітками. У прагненні зробити унікальне фото й відео для соціальних мереж так звані зачепери ризикують стати каліками або й загинути внаслідок екстремальної їзди на рухомому складі. Не менш небезпечним може бути селфі на коліях, рухомому складі, залізничних мостах тощо. А іноді підліток не просто не чує наближення поїзда, а свідомо ігнорує небезпеку заради бажаного знімка. Наслідком може стати потрапляння під рухомий склад або в повітряний потік такої сили, що дитина опиниться під колесами поїзда.

Залізничники вкотре наголошують: нагадування нескладних Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України під час уроку, телепередачі або розмови батьків з дітьми може врятувати школярам життя та здоров’я. Так, з метою попередження випадків травматизму громадян на залізничному транспорті у вересні-жовтні 2015 року було проведено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, що розташовані, у першу чергу, в районах, прилеглих до залізничних колій. У рамках місячника було охоплено майже 5 тис. навчальних закладів, проведено понад 7 тис. лекцій для близько 470 тис. слухачів, продемонстровано понад 5 тис. відеофільмів. Крім того, для дітей проведено вікторину «Абетка пішохода», конкурси малюнка на теми «Добра дорога дитинства», «Зелений світлофор», «Безпека очима дітей», «Правила поведінки на залізному транспорті».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Укрзалізниця #смерть #правила дорожньогуху #діти #колії #порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...