12:25, 24 червня 2015 р.
Молодики із Оржева у пошуках пригод спалили авто
У пошуках нічних пригод двоє 23-річних мешканців селища Оржів Рівненського району запримітили на одній із вулиць «ВАЗ-21053». Тож вирішили викрасти легковик та покататися, однак пошкодили його під час руху.
Про це повідомили у прес-службі Рівненського РВ УМВС України.
Аби приховати сліди злочину, машину підпалили. Оскільки автомобілі цієї марки «спеціалістам» у цій справі відкрити не складно, молодики цим і скористалися. Без проблем відчинили багажник, металевою сапою, яка там лежала, віджали двері, а викруткою запустили двигун. Утім, роз’їжджаючи вулицями Оржева та перевищуючи швидкість, опинилися у кюветі. Поставити авто на колеса допомогли охоронці місцевого приватного підприємства, до яких молоді особи звернулися. Та згодом зловмисники зрозуміли, що сліди злочину треба знищити. Знайдена у тому ж таки багажному відділенні пляшка з бензином стала у нагоді. Легковик підпалили. Пожежу помітили ті ж охоронці, вони і викликали співробітників ДСНС та слідчо-оперативну групу Рівненського РВ УМВС. Чоловіки тим часом із місця злочину зникли.
Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб або якщо воно завдало значної матеріальної шкоди).
— Провівши ряд експертиз та оперативно-розшукових заходів, співробітники Рівненського райвідділу встановили та розшукали зловмисників, — повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Рівненського райвідділу Валерій Серветник. — Обом чоловікам вже оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Організатору групи обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою, учаснику – особисте зобов’язання.
Кримінальне провадження скеровано до суду. У ході досудового розслідування також з’ясувалося, що обоє зловмисників раніше судимі. Тепер за скоєне їм загрожує до десяти років позбавлення волі.
м1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:08
Вчора
Оголошення
11:16, 26 січня
12:11, 28 січня
11:16, 26 січня
11:16, 26 січня
11:16, 26 січня
live comments feed...