
19:25, 19 грудня 2014 р.
Прогресивні методи протесту: хресна хода проти «єдиного квитка»
Нагадаємо, що на минулому тижні влада підписала угоду з корейською фірмою про запровадження "єдиного квитка" у транспорті Рівного. Передбачається оновлення маршрутних авто, а також встановлення електронних терміналів.
Однак цілком сучасна і прогресивна ініціатива наштовхнулась на серйозний спротив. Перш за все з боку самих перевізників. Як повідомляє інформаційний портал ВСЕ, на сесію Рівненської міської ради, де розглядалось питання нововведення, прийшло кілька десятка протестуючих. Якийсь час міські обранці виявились заблоковані в сесійній залі. Однак пізніше конфлікт вщух і люди розійшлись.
– Єдиний квиток важливий, перш за все, тому що це зручніше для рівнян. Також у нас з'являться кошти на закупку транспорту для тролейбусного управління. А це лякає перевізників, – прокоментував Володимир Хомко.
Наступного дня ситуація нові оберти. Проти запровадження на громадському транспорті у Рівному електронного квитка провели… хресну ходу. Група людей з хрестами та хоругвами та плакатами "Ні - електронному квитку" крокували містом і намагалися таким чином закликати громадян взятися, так би мовити, за розум і схаменутися.
В ході взяли участь прихожани Свято-Воскресенського собору Української православної церкви – Московського Патріархату. Депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький, на своїй сторінці у "Фейсбук", так прокоментував подію:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
18:27, 3 березня
2
18:27, 3 березня
5
13:47, Сьогодні
16:02, 26 лютого
15:03, 3 березня
live comments feed...