• Головна
  • Голова Рівненської ОДА Василь Берташ: «Втекти і бути зрадником - я такого ніколи не зроблю»
10:04, 29 січня 2014 р.

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ: «Втекти і бути зрадником - я такого ніколи не зроблю»

У зверненні голови Рівненської обласної державної адміністрації Василь Берташ пояснює чому не з'явився на позачергову сесію та про його подальшу роботу як голови Рівненської ОДА.
- На сьогодні, в даній ситуації, легше всього написати заяву. Але я сьогодні є легітимним головою державної адміністрації. За моїм підписом сьогодні йдуть усі платіжні документи. Я відповідальний перед жителями громади, області, де я виріс та народився. Вони повинні зараз отримувати пенсії, заробітні плати, щоб у жителів області була вода, тепло, світло, газ. Ось це я і буду робити, - заявив Василь Берташ.

- Просто втекти і бути зрадником, я такого ніколи не зроблю. Коли буде легітимно обраний новий президент, я складу повноваження. І кого нового призначать головою обласної державної адміністрації, той хай і відповідає за життєдіяльність територіальних громад. Основне завдання обласної влади на січень місяць - це прийняття бюджету і треба, щоб бюджет був збалансований: доходи та видатки. Тому я терміново в понеділок виїхав, щоб підписати протокол розбіжностей, що нам не вистачає на заробітну плату 39 млн. Ось це головне сьогодні треба зробити, щоб ми в області мали ці кошти.

До слова, у зверненні голови Рівненської облради, яке оприлюднили на сайті Рівненської обласної ради, Юрій Кічатий закликає до порозуміння та розгляду бюджету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...