
15:06, 19 грудня 2024 р.
Надійне джерело
ОБЕРЕЖНО! У Рівному виявлено сказ

18 грудня 2024 року Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Рівненській міській раді оголосила північно-західну територію міста неблагополучною через зафіксований випадок сказу у кота.
Наприкінці листопада кішку та котеня привезли волонтери для лікування, вакцинації та стерилізації з села Вельбівне. Кішка після процедур повернута у попереднє місце проживання, а котеня почувалося погано. Врешті 16 грудня 2024 року воно загинуло. У кота виявили сказ. Контактні особи отримали медичну допомогу та провакциновані.
На даний час у громаді забезпечено необхідний запас антирабічних препаратів. Також затверджено План ліквідації вогнища сказу: організовано інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів, а також профілактичну вакцинацію тварин.
До слова, це другий випадок сказу у котів, виявлений на території Рівного упродовж місяця.
Звертаємо увагу, що отримати безкоштовне щеплення тварин від сказу можна у Рівненській міській дільничній лікарні ветеринарної медицини (вул. Малорівненська, 91а) у пн-пт з 8.00 до 17.00, сб-нд з 8.00 до 15.00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
09:31, 26 лютого
15:49, 5 травня 2023 р.
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
11:34, 27 лютого
live comments feed...