• Головна
  • Сім обірваних життів… Рівненщина продовжує втрачати на війні своїх мужніх синів
13:01, Вчора
Надійне джерело

Сім обірваних життів… Рівненщина продовжує втрачати на війні своїх мужніх синів

Сім обірваних життів… Рівненщина продовжує втрачати на війні своїх мужніх синів

На Рівненщині віддали останню шану сімом військовим: Андрію Кушніру з Рокитного, Олександру Бандурі з Дубровицької ТГ, Михайлу Шипу із Гощанської громади, Вадиму Дмитріву зі Здолбунівської ТГ, Юрію Ребіку з Березнівської громади,Сергію Шевчуку з міста Дубно та Олександру Лозюку з Ярославицької громади.

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

Андрій Кушнір народився у 1985 році. Проживав у селищі Рокитне. Військовий помер під час перебування удома. Про смерть захисника повідомили 9 грудня.

Олександр Бандура проживав у селі Крупове Дубровицької громади. Він героїчно виконував бойові завдання на Сході нашої Батьківщини. Захисник загинув під час ворожого обстрілу на Харківщині 4 серпня 2023 року. Про загибель Олександра повідомили 7 грудня. У нього залишилася мати.

Михайло Шип народився 1 грудня 1992 року у місті Вугледар, що на Донеччині. Після школи вступив до одного з освітніх закладів Донецької області, обравши спеціальність аналітика хімічних рівнянь. Під час студентських років Михайло познайомився зі своєю майбутньою цивільною дружиною, у них народився син. У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, сім’я вимушена була переїхати на Рівненщину, родина оселилася у Гощі. Попри незавершене навчання у закладі вищої освіти, чоловік став на захист України.Військову службу проходив у місті Умань, служив навідником танкового взводу роти вогневої підтримки, його бойовий позивний був «Хімік». З 12 травня 2023 року вважався зниклим безвісти. Після багатьох місяців невизначеності експертиза ДНК підтвердила загибель Михайла у Бахмутському районі Донеччини. Поховали військовослужбовця у Гощі.

Вадим Дмитрів народився у 1979 році. Проживав у місті Здолбунів. Навчався у ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, згодом отримав професію автослюсаря. Після закінчення училища був призваний на строкову службу. У мирний час працював на будівництві. На захист України став у квітні 2024 року. Спочатку служив на білоруському кордоні, згодом - на Харківському напрямку. 1 грудня 2024 року солдат Вадим Дмитрів загинув на Харківщині. Поховали захисника у Здолбунові.

Юрій Ребік, 1975 року народження, проживав у селі Кам’янка Березнівської громади. Навчався у школі, пройшов строкову військову службу. У мирний час працював у ТзОВ «Українська сірникова фабрика». Був хорошим чоловіком, батьком, сином, братом, другом. На захист України став 26 лютого 2022 року. Мав військовий досвід, адже у 2015- 2016 роках був учасником АТО. Старший солдат зенітного ракетного взводу механізованого батальйону Юрій Ребік помер 5 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Поховали військовослужбовця у рідному селі.

Сергій Шевчук народився 16 серпня 1990 року. Навчався у Дубенській ЗОШ №1 та Дубенському професійно-технічному училищі. Працював у ПАТ «Дубнобудматеріали», ТОВ «Епіцентр». Деякий час проживав у селищі Млинів. Солдат служив у стрілецькому батальйоні на посаді стрільця-помічника гранатометника. Загинув 24 листопада 2024 року під час ворожих штурмових дій у Часовому Яру наДонеччині. Поховали Сергія на Алеї Слави в місті Дубно.

Олександр Лозюк народився 7 вересня 1993 року, проживав у селі Свищів Ярославицької громади. На військову службу чоловіка призвали у вересні 2022 року. Солдат служив у механізованому відділенні механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. З 4 грудня 2024 року вважався зниклим безвісти. У результаті проведених пошукових дій 6 грудня 2024 року тіло захисника було евакуйовано з поля бою. Ймовірна дата загибелі Олександра – 4 грудня 2024 року. Поховали військового на місцевому кладовищі.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам’ять захисникам!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Герої #війна #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...