15:02, 23 листопада 2024 р.
Ілон Маск відправив наукові розробки школярів зі Львівщини у космос
- Українські школярі з Львівщини відправили експеримент "Одержання гідрогелів біомедичного призначення в умовах мікрогравітації" на космічному кораблі SpaceX у рамках програми SSEP.
- Це вже третій експеримент від України в космосі, організований за підтримки "Nova Ukraine" та Малої академії наук, з метою дослідження можливості створення медичних гідрогелів в умовах невагомості.
- Програма SSEP розвиває наукову та STEAM-освіту, даючи можливість школярам відправляти свої мінілабораторії на дослідження в космос.
- Мала академія наук України запрошує всі школи країни приєднатися до програми SSEP Ukraine.
Попри виклики війни, радує, що українські школярі прагнуть вчитися, винаходити та долучатися до міжнародних проєктів. Їх винаходи визнають та усіляко сприяють просуванню досліджень. Так, у космос відправили науковий проєкт школярів з Львівської області.
В Міністерстві освіти і науки України повідомили, що 4 листопада з мису Канаверал запустили ракету SpaceX-31, на борту якої був експериментальний зразок переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних космічних експериментів SSEP – команди Сколівського ЗЗСО І – III ступенів № 2 імені Стефанії Вітрук, за підтримки School To Go. Подробиці читайте у новині 24 Каналу.
Який проєкт школярів достойний польоту у космос
Українська команда долучилася до 18-ї місії SSEP за підтримки благодійного фонду "Nova Ukraine". Експеримент команди має назву "Одержання гідрогелів біомедичного призначення в умовах мікрогравітації". Його метою є дослідження можливості створення гідрогелів, які можуть бути використані у медичних цілях, зокрема в умовах невагомості.
Це вже третій шкільний експеримент від України, який буде досліджено в космосі в рамках програми SSEP (Student Spaceflight Experiments Program).
Що таке SSEP
Мала академія наук приєдналася до програми SSEP у 2021 році. Раніше участь у місіях SSEP була доступною лише школярам зі США. Нині проєкт вихованців МАН уже втретє полетів у космос,
– прокоментував президент МАН Станіслав Довгий.
Такі цікаві винаходи не можуть не тішити та викликають гордість за юних науковців. А нові можливості демонструють, що їх визнають у світі.
Даний проєкт доступний для усіх навчальних закладів України, і Мала академія наук запрошує школи приєднатися до SSEP Ukraine – за покликанням. Зі школами, які заповнять форму, зв'яжуться та розкажуть про наступну місію.
Джерело: 24tv.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:37, 10 січня
10:21, 9 січня
26
10:56, 6 січня
10:22, 9 січня
12
live comments feed...