• Головна
  • Безкоштовне харчування для молодших школярів: відомі результати впровадження реформи
11:59, 15 листопада

Безкоштовне харчування для молодших школярів: відомі результати впровадження реформи

Безкоштовне харчування для молодших школярів: відомі результати впровадження реформи
  • Реформа шкільного харчування, ініційована Оленою Зеленською, передбачає безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів у понад 9 тисячах закладів освіти, з бюджетом у 2 мільярди гривень.
  • На 4 листопада понад 6 тисяч шкіл (73% від усіх) почали використовувати виділені кошти; лідерами стали Кіровоградська, Хмельницька, Київська, Полтавська та Чернігівська області.

З ініціативи Першої леді у закладах освіти впроваджують реформу шкільного харчування. Як проходить застосування змін, обговорили на нараді, яка відбулася під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України Ірини Верещук.

За ініціативи Олени Зеленської впроваджують реформу шкільного харчування. У межах проєкту передбачалося забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1 – 4 класів у понад 9 тисячах закладів освіти, повідомляє 24 Канал, посилаючись на телеграм-канал Міністерства реінтеграці��.

Як проходить реалізація реформи шкільного харчування

Міністерство Реінтеграції повідомило, що відбулася нарада, під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України Ірини Верещук, на якій обговорили питання реалізації субвенції, виділеної на впровадження реформи безкоштовного харчування для школярів молодшої школи. На цей проєкт Уряд виділив 2 мільярди гривень. Кошти розподілені між 1150 громадами відповідно до кількості учнів початкових класів і форми їх навчання.

Реформу активно почали реалізовувати уже цього навчального року. І уже відомі результати її впровадження.

Слід зауважити! Станом на 4 листопада вже більш ніж 6 тисяч шкіл почали використовувати виділені кошти. Це становить понад 73 % від усіх закладів освіти.

Серед регіонів лідерами із впровадження безкоштовного харчування для початкових класів у визначених закладах освіти стали:
• Кіровоградська область – 100 %;
• Хмельницька область – 99,4 %;
• Київська область – 98,8 %;
• Полтавська область – 93,5 %;
• Чернігівська область – 89,6 %.

Джерело: 24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірина Верещук #Освіта в Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...