• Головна
  • Не хочеться: чи може відсутність сексу нашкодити
14:02, 14 листопада

Не хочеться: чи може відсутність сексу нашкодити

Не хочеться: чи може відсутність сексу нашкодити
  • Відсутність сексу не завдає шкоди здоров'ю, і немає досліджень, які б це підтверджували.
  • Побоювання щодо спермотоксикозу безпідставні, оскільки невикористані сперматозоїди утилізуються природним чином.

Якщо коротко – ні. Не існує досліджень, які безпосередньо пов'язують тривалі періоди помірності з будь-яким ризиком для здоров'я, можливо, через складність постановки подібного експерименту.

Відсутність сексу завдає шкоди організму – ця ідея широко поширена у суспільстві. Звідси з'являються поради на кшталт "знайти мужика" при дратівливості або страх спермотоксикозу у хлопця, пише 24 Канал з посиланням на Pubmed.

Які існують дослідження

З деякими застереженнями ми можемо спиратися на роботи, присвячені вивченню здоров'я священників, ченців та черниць, тобто людей, чиє життя нерозривно пов'язане з відмовою від сексу через релігійні причини.

Так, наприклад, було виявлено, що підвищений артеріальний тиск та порушення ліпідного обміну у ченців Тибету зустрічаються не частіше, а навпаки – рідше в порівнянні з іншими місцевими жителями. Звичайно, не можна стверджувати, що саме утримання призводить до такого результату — швидше за все, справа в аскетичному способі життя загалом.

Спермотоксикоз у чоловіків

Чи мають сенс побоювання щодо спермотоксикозу? Такого діагнозу у медичній науці просто немає. Збудження без "розрядки" не призведе до отруєння організму спермою, тому що жоден із її компонентів не є токсичним. Боятися надмірного накопичення сперми теж не варто: невикористані сперматозоїди періодично утилізуються.

Істерія у жінок

Жіноча дратівливість та примхливість часто приписуються довгій відсутності сексуального життя. Багато хто навіть згадує про те, що століттями раніше лікарі використовували вібратори для лікування істерії. Це не так — не існує жодного історичного доказу цього факту, який набув широкого поширення завдяки книзі Рейчел Мейнс "Технологія оргазму".

Важливо! Цей матеріал має винятково інформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Якщо Вас турбують проблеми зі здоровʼям, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...