• Спортсмен з Рівненщини здобув золото на чемпіонаті України з марафонського бігу
17:45, Вчора
Надійне джерело

Спортсмен з Рівненщини здобув золото на чемпіонаті України з марафонського бігу

Вихованець Обласної школи вищої спортивної майстерності Рівненщини Дмитро Сірук здобув золоту медаль на чемпіонаті України з марафонського бігу серед дорослих та молоді, який відбувся у місті Біла Церква.

Дмитро подолав марафонську дистанцію в 42 км 195 м за 2 години 21 хвилину і 27 секунд. Це був перший марафон у його спортивній кар'єрі, і він одразу виконав норматив "Майстра спорту України".

Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Ще один представник Рівненщини, Олександр Мустафаєв, здобув срібну медаль у змаганнях серед молоді. Обох спортсменів підготував тренер Андрій Попеляєв.

У чемпіонаті цього року взяли участь 102 спортсмени з 15 областей України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію