• Головна
  • Зарічненські спортсмени здобули перемогу на Відкритому Кубку України з гирьового спорту
19:39, Сьогодні
Надійне джерело

Нещодавно у місті Збараж Тернопільської області завершився Відкритий Кубок з гирьового спорту 2024.

На ньому команда спортсменів з Рівненщини здобула перше загальнокомандне місце серед представників 20 областей України.

Вагомий внесок у перемогу зробили вихованці Зарічненської КДЮСШ.

Про це повідомив директор спортшколи Андрій Волчук.

Індивідуальні досягнення спортсменів:

• Богдан Левчук — володар Кубка України і дворазовий чемпіон України у ваговій категорії до 72 кг. Також він зайняв третє місце у ваговій категорії 72+ кг.
  • Ярослав Пукало — третє місце у ваговій категорії до 72 кг.
  • Максим Ломако — третє місце у ваговій категорії до 62 кг.