• Паралімпійці Рівненщини здобули вже шість медалей на Паралімпіаді-2024
17:34, 8 вересня
Надійне джерело

Паралімпійці Рівненщини здобули вже шість медалей на Паралімпіаді-2024

Спортсмени з Рівненщини продовжують вражати своїми успіхами на Літніх Паралімпійських іграх у Парижі, принісши Україні ще три медалі.

Як повідомила Рівненська обласна рада, нові перемоги нам принесли:

• Олександр Назаренко здобув золото у дзюдо (вагова категорія до 90 кг, клас J2), перемігши титулованого французького спортсмена Хеліоса Латчоуманая з рахунком 1:0.
  • Анастасія Гарник виграла золоту медаль у дзюдо (вагова категорія понад 70 кг, клас J1). У фінальному поєдинку вона здолала бразилійку Еріку Зоагу з рахунком 10:0.
  • Микола Синюк здобув бронзу у пара каное (клас човнів KL2) на дистанції 200 метрів, фінішувавши третім з часом 42.61 секунди.

Наразі спортсмени з Рівненщини мають шість медалей: три золотих і три бронзових.

Окрім сьогоднішніх перемог, перше "золото" для України на цих змаганнях з дзюдо принесла Наталія Ніколайчик (вагова категорія до 48 кг, клас J1), перемігши японську суперницю з рахунком 11:0.

Анжела Гаврисюк та Давид Хорава також здобули бронзові медалі, перемігши суперників з Узбекистану та Південної Кореї.

Ми вітаємо наших паралімпійців та їхніх тренерів – Михайла Романкевича, Івана Іваницького та Леоніда Камлочука – з такими неймовірними результатами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію