• Головна
  • 4 небезпечні реакції організму після сексу, які не можна ігнорувати
09:59, 12 серпня

4 небезпечні реакції організму після сексу, які не можна ігнорувати

4 небезпечні реакції організму після сексу, які не можна ігнорувати
  • Деякі люди можуть відчувати стрес або тривогу після сексу, особливо якщо це пов'язано з психологічними проблемами.
  • Біль або дискомфорт після сексу можуть вказувати на медичні проблеми, такі як інфекції або гінекологічні стани.
  • Зміни настрою після сексу можуть бути ознакою гормональних змін або депресії.
  • Слабкість та запаморочення після сексу можуть свідчити про серцево-судинні проблеми, особливо якщо це виникає неодноразово.
  • Біль під час або після сексу може бути зумовлений різними причинами, включаючи сухість піхви, ендометріоз чи інфекції сечостатевої системи.

Трапляється, що після сексу люди відчувають різні симптоми, які можуть сигналізувати про проблеми зі здоров'ям. Їх ігнорування може призвести до серйозних наслідків.

Тому важливо не робити вигляду, що нічого не сталося, адже чим швидше ви відреагуєте, тим легше вам уникнути цих небажаних ускладнень та, власне, позбудетесь проблеми і надокучливих станів. Тож, розповідаємо, про що мова.

  • Стрес чи відчуття тривоги

Для деяких людей секс і оргазм може викликати відчуття стресу або тривожності. Це може бути пов'язано з психологічними або емоційними проблемами.

Зверніть увагу! Особливо важливо звернути увагу на цей симптом, якщо ви постраждали від сексуального насильства, навіть якщо вам здається, що це ніяк на вас не повпливало і ви вже оговтались може мати місце посттравматичний стресовий розлад.

Спогади про напад можуть спалахнути під час сексу, спонукаючи вас знову пережити цю травматичну подію.Ц цьому разі, варто звернутись до фахівця.

Також відчуття смутку після сексу може свідчити про відсутність глибокого емоційного зв'язку з партнером.

  • Будь-який біль чи дискомфорт

Секс це про задоволення, а не про біль – не терпіть, якщо відчуваєте дискомфорт, скажіть про це партнеру, експериментуйте. Якщо ж відчуття болю з'явились після сексу, це може вказувати на певні медичні стани, такі як інфекції або інші гінекологічні проблеми.

Тож, передусім вам потрібно пройти перевірку на наявність ІПСШ. Водночас є підтверджені дані, що 50% чоловіків і щонайменше 70% жінок з хламідіозом не відчувають жодних симптомів.

  • Зміни в настрої

Якщо у вас відбуваються очевидці зміни настрою після сексу, зокрема він стає депресивним, це може бути ознакою гормональних змін.

Крім того, у людей з депресією може бути знижений сексуальний потяг або навіть відсутній. Низький рівень деяких із цих хімічних речовин також може притупити відчуття задоволення.

  • Слабкість та запаморочення

Якщо після сексу у вас паморочиться в голові, це може бути ознакою низького артеріального тиску або інших серцево-судинних проблем.

Іноді запаморочення після сексу може бути наслідком основного захворювання, особливо якщо запаморочення виникає раптово та супроводжується іншими симптомами, такі як блювання або біль голови. Тож, це очевидна причина звернутись по допомогу до фахівці, особливо, якщо цей стан виникав уже неодноразово.

  • Біль під час або після сексу

Диспареунія – окремий термін, який позначає загалом біль під час статевого акту. Він може турбувати як жінок, так і чоловіків. Проте найчастіше про диспареунію говорять як про біль безпосередньо перед, під час або після сексу в ділянці вульви, при вході/всередині піхви або внизу живота.

Серед найчастіших причин болю під час сексу в жінок є сухість піхви. Біль також може бути пов’язаний із ендометріозом, у такому разі жінка може відчувати біль в області тазу.

Іншою поширеною причиною болю є інфекційні та запальні захворювання сечостатевої системи, як от хламідіоз, гонорея та інші інфекції, що передаються статевим шляхом.

Важливо! Неприємні відчуття т�� біль при статевому акті — не норма і обов’язково потребують обстеження.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Здоров'я #Секс #Профілактика захворювань #Психологія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...