• Рівненські плавці привезли чимало медалей з Чемпіонату України
17:39, 30 липня
Надійне джерело

Рівненські плавці привезли чимало медалей з Чемпіонату України

Нещодавно у місті Львів проходив літній Чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків.

Про це повідомили в Рівненській міській раді.

Протягом трьох днів понад 400 найсильніших спортсменів із всієї України змагались за нагороди.

Збірна команда Рівненської області виборола 36 нагород різного гатунку серед юніорів та юнаків та здобула ІІ сходинку медального заліку серед 21 регіону України та міста Києва.

В скарбничку команди вагомий внесок зробили вихованці СДЮСШОР #2 та ДЮСШ#3 Рівненської міської ради, здобули наступні нагороди:

• Дмитро МОРМОН - бронза на дистанції 200 батерфляй;
  • Ігор ЛИСИК - бронза на дистанції 200 на спині.

серед юніорів:

• Марія ШИРІКОВА - золото на дистанціях 200 та 400 комплексне плавання і бронза на дистанції 200 батерфляй;
  • Андрій ПОЛОЦЬКИЙ - золото на дистанції 200 на спині;
  • Влада ТРАЧУК - срібло на дистанціях 200, 400 комплексне плавання та 200 на спині;
  • Антоніна ТИМОЩУК бронза на дистанції 200 вільний стиль;
  • Олександра САВЧЕНКО - бронза на дистанції 200 комплексне плавання;
  • Софія РАДЧУК - бронза на дистанції 50 на спині.

Варто відзначити, що на цих змаганнях вихованка СДЮСШОР# 2 Рівненської міської ради - Єва МАРТИШОВА вперше виконала норматив кандидата у майстри спорту України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію