
14:19, 12 лютого 2024 р.
Надійне джерело
Зниклого жителя Рівненського району знайшли мертвим

Сьомого лютого до поліції надійшло повідомлення, що зник 65-річнийжитель села Українка колишнього Острозького району.
О четвертій ранку на своєму автомобілі «Subaru Forester» він поїхав у невідомому напрямку.
Як повідомили правоохоронці, до пошуків зниклого залучили громадськість, спецпризначенців роти поліції особливого призначення, особовий склад відділень поліції №3 (м. Острог), №7 (м. Корець), №5 (смт Гоща) Рівненського РУП, працівники управління карного розшуку, оперативні служби.
Поліцейські встановили, що сьомого лютого його бачили на Кореччині та Березнівщині — у селах Невірків та Соснове: чоловік розпитував, як проїхати додому в село Українка.
У суботу, 10 лютого, розшукуваний автомобіль у полі неподалік села Мичів колишнього Гощанського району побачивмісцевий лісівник. Відтак, пошукова група орієнтовно за кілометр у воді біля лісопосадки виявила тіло зниклого чоловіка.
У рамках відкритого кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини події, зокрема і причину смерті. Ознак насильницької смерті немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:45
Вчора
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
13:42, 9 травня
13:43, 9 травня
00:14, Сьогодні
2
13:57, 12 травня
33
live comments feed...