• Головна
  • На Рівненщині підвищують якість наукової освіти
18:36, 6 лютого
Надійне джерело

На Рівненщині підвищують якість наукової освіти

На Рівненщині підвищують якість наукової освіти

За 17 років існування Рівненської малої академії наук через неї пройшло понад 24 тисячі учнів. Юними науковцями було підготовлено і захищено 12,4 тисячі науково-дослідницьких робіт та отримано 68 патентів на корисні моделі. 

Про такі здобутки розповів під час семінару-тренінгу «Наукова освіта вчителя – шлях у майбутнє» начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

«Сьогодні ми говоримо про нашу здорову молодь. Про тих дітей, які не просто навчаються, а тих, хто прагне розвивати себе і розвиватись разом з вчителем. Мала академія наук є такою платформою, де сконцентрована така робота. 12,4 тисячі наукових праць та 68 патентів. Це величезний результат. Учителі, які працюють з обдарованою молоддю - це те, що зараз нам необхідно, і Україні, і Рівненщині. Люди, які сьогодні мислять нестандартно, в майбутньому очолять складні ділянки роботи», - сказав Олександр Коваль.

Семінар триватиме два дні. Понад пів сотні освітян з різних куточків області будуть знайомитися із напрямками роботи закладу, вибирати актуальні теми для досліджень, вивчатимуть принципи академічної доброчесності.

Нагадаємо, що захід організований у спільній співпраці з Рівненською ОДА, облрадою, департаментом освіти і науки, міжнародними партнерами ООН, які втілюють програму ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії.

Координаторка проєкту в Рівненській області Ольга Кашевська зауважила, що ця ініціатива працює вже другий рік поспіль. Вона націлена на покращення якості освітніх послуг в громадах. Вона наголосила, що на регіональному рівні освіта і під час війни залишається в фокусі уваги та в пріоритеті.

Нагадаємо, що захід організований у співпраці з Рівненською ОДА, облрадою, спільно з програмою ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України». 

Директор Рівненської МАН Олександр Андрєєв додав, що залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи у різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва та формування їхньої мотивації до майбутньої наукової діяльності – це стратегія закладу. Також він наголосив, що всі учнівські роботи є унікальними і більшість з них це рідкісні регіональні дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Семінар #наука #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...