• Головна
  • Доступний спосіб зменшити ризик Альцгеймера та покращити когнітивні навики
07:59, 6 лютого

Доступний спосіб зменшити ризик Альцгеймера та покращити когнітивні навики

Доступний спосіб зменшити ризик Альцгеймера та покращити когнітивні навики

Неконтрольований прийом добавок та вітамінів може нашкодити вашому здоров'ю. Водночас вони і допомагають покращити ваш стан, за умови раціонального використання. Ба більше, вчені виявили, що щоденний прийом полівітамінів може значно покращити пам'ять і уповільнити когнітивне старіння.

Про це свідчить дослідження COSMOS, воно містить детальну оцінку впливу на організм літніх людей какао і полівітамінів.

Попередньо уже було два етапи дослідження, які виявили позитивний ефект цих добавок на мозок. Наразі ж учені готові представити результати третього етапу, в якому акцент був на індивідуальній оцінці учасників.

Результати дослідження

Учені вкотре підтвердили значущі переваги полівітамінів для пам'яті та глобального когнітивного функціонування.

Зазначають, що під час попередніх досліджень, користь полівітамінних добавок перевіряли з використанням різних методів оцінювання, зокрема учасники виконували завдання телефоном та через інтернет.

Під час останнього етапу було залучено 573 учасники. У ході перевірок учені зафіксували статистично значущу перевагу полівітамінів порівняно з плацебо щодо глобального когнітивного функціонування упродовж двох років.

Чому дослідження важливе

Річ у тім, що зниження когнітивних функцій — одна з найчастіших проблем літніх людей, а щоденний прийом полівітамінів може стати простим і доступним методом уповільнення цього процесу.

Метааналіз трьох окремих досліджень, що тривали 2 – 3 роки кожне, показав переваги полівітамінів для покращення епізодичної пам’яті.

Доктор Чираг Вьяс – провідний дослідник наголосив, що щоденне вживання полівітамінів сповільнило когнітивне старіння приблизно на два роки порівняно з плацебо.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Здорове життя #Здорове харчування #Мозок #Деменція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...