
12:21, 27 грудня 2023 р.
Надійне джерело
Рівненські учні колядували на дрони для ЗСУ

Дзвінкою колядою на різдвяному ярмарку учні Рівненського ліцею №26 проводжали рік, що минає.
Як повідомили у Рівненській міській раді, ярмарок проходив з метою долучитись до збору коштів на дрони для наших захисників.
«На вітринах були представлені вироби ліцеїстів та вихованців гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво». Юні майстри вклали в свої вироби не лише працю, але й частинку свого серця, тому для кожного хто придбав сувенір - він буде своєрідним оберегом, адже створений заради перемоги».
Також на ярмарку представники учнівського самоврядування та учні ліцею радували всіх присутніх дзвінкою колядою та віншували на добру долю для всіх присутніх і для всієї України.
Впродовж тижня ліцеєм мандрує вертеп, який заходить до кожного класу, щоб усі спільно долучились до колядки і подарувати святковий настрій напередодні різвяно-новорічних свят.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:37
Вчора
16:40
Вчора
Оголошення
11:09, Вчора
15:49, 5 травня 2023 р.
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
live comments feed...