
12:14, 27 серпня 2023 р.
Надійне джерело
Будівельники з Дубенщини вирушили відновлювати південь України

У межах ініціативи "Пліч-о-пліч" на відновлення деокупованих територій поїхала чергова бригада будівельників з Рівненщини.
Як повідомили в Рівненській ОВА, цього разу на південь поїхали волонтери із Крупецької та Козинської тергромад.
"За перший тиждень роботи хлопці вже відновили 5 будинків для жителів села Заградівка. Будівлі зазнали суттєвих руйнувань: понівечені дахи та вибиті вікна. Нині їх замінено, а людям можна безпечно повертатись до своїх осель", - повідомив начальник Дубенської РДА Всеволод Пекарський.
Зазначаєттся, що наступні кілька днів бригада будівельників працюватиме в Кочубеївці, адже робіт з відновлення тут ще дуже багато.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:01
Вчора
13:07
Вчора
Оголошення
13:43, 9 травня
15:49, 5 травня 2023 р.
13:42, 9 травня
12:43, 7 травня
live comments feed...