
17:30, 6 травня 2023 р.
Надійне джерело
Рівненський спідвеїст виступатиме у 2-й Польській лізі

Рівнянин Марко Левішин стартуватиме у 2-й Польській лізі спідвею за Unia Tarnów ŻSSA.
Як повідомили на сторінці міської ради, український гонщик перейшов до цього клубу на правах оренди та має усі шанси стати одним з лідерів команди. Крім того, Марко продовжить виступати за кросненських Вовків у юніорській Польській лізі PGE Ekstraliga U24.
У останньому матчі Марко набрав 13 з 15 можливих очок, допомігши своїй команді перемогти з рахунком 49:41. Контракт з Unia Tarnów ŻSSA вже підписано, а дозвіл на старт від ФМСУ отримано. Залишається тільки на погодження від Польського мотосоюзу та вперед до нових перемог.
Дебют Марка заплановано на неділю, коли його нова команда вирушить у гості до Равіча. Гонщик стартуватиме під номером 2. Варто відзначити, що трек в Равічі доволі успішний для Марка, адже саме тут він двічі піднімався на подіум під час змагань Кубку МАСЕС у 2018 та 2019 роках.
Бажаємо Марку успішних стартів та переможних заїздів у складі нової команди!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:41, 7 травня
2
11:36, Сьогодні
5
11:37, 3 травня
22
live comments feed...