
16:20, 22 березня 2023 р.
Надійне джерело
Нарешті - вдома! Україна повернула ще 15 дітей з окупованих територій

Українаповернулаще 15 дітейзокупованихтериторій, якібулидепортованіросіянамиразомзїхнімиматерямиізаконнимипредставниками.
ЦяінформаціябулаповідомленауповноваженимВерховноїРадизправлюдиниДмитромЛубінцем.
За його словами, це діти з міст Харківської та Херсонської областей, що були окуповані ще на початку війни.
«Попри всі виклики, ми продовжуємо працювати, щоб українці мали змогу побачити рідних і бути на своїй землі. Так, станом на сьогодні, за даними Національного інформаційного бюро, на територію України повернулися 308 дітей».
Омбудсмен наголошує на важливості звернення до Офісу омбудсмена в разі порушення прав, незаконного переміщення або депортації.
Окрім того, у разі депортації дитини можна заповнити онлайн-форму заяви «Повідомити про зникнення/депортацію/примусове переміщення дитини» на сайті «Діти війни» за посиланням: https://childrenofwar.gov.ua/ у розділі «Надіслати звернення в один клік».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:00, 26 квітня
12:00, 26 квітня
4
16:56, 1 травня
4
14:49, 6 травня
live comments feed...