
09:13, 21 лютого 2023 р.
Надійне джерело
Ворог спробував атакувати три області України

Сили оборони відбили атаки росіян в районах 11 населених пунктів у Харківській, Луганській і Донецькій областях.
Про це у ранковому зведенні інформує Генштаб ЗСУ.
"Ворог і далі зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках у районах Невського, Бахмута, Новобахмутівки, Водяного та Мар’їнки".
Авіація Сил оборони за добу завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та удару по зенітно-ракетному комплексу на вогневій позиції.
Також українські захисники збили 3 БпЛА типу "Ланцет".
Підрозділи ракетних військ і артилерії минулої доби уразили 2 позиції протиповітряної оборони ворога та батарею реактивних систем залпового вогню противника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:36, 3 травня
26
11:31, 10 травня
live comments feed...