
Новини компаній
13:00, 13 січня 2023 р.
Універсальний полікарбонат: чому саме його найкраще використовувати для засклення поверхонь
Новини компаній
Безпечна та проста технологія засклення вікон і великих вітражних площ за допомогою полікарбонатних листів сьогодні стає популярнішою. Головна причина заміни скла на полікарбонатні листи – підвищені властивості безпечності застосування та якість відповідних матеріалів, їх практичність. Серед інших різновидів полікарбонатних листів вирізняється сотовий полікарбонат, що повністю повторює основні властивості якісного склопакета для металопластикової конструкції. Однак має численні власні переваги.

Переваги сотових полікарбонатних конструкцій
Перша і найголовніша перевага таких прозорих поверхонь – універсальність застосування. Якщо для засклення потрібно було створювати дуже потужну, складну і важку конструкцію каркаса, полікарбонатні листи легкі, міцні і витривалі. Саме тому будівництво, реконструкція чи ремонт значно здешевлюється. Однак головна перевага у безпеці застосування, адже саме ця властивість є наразі актуальною.
Якщо полікарбонатна прозора площина стикається із зовнішньою загрозою, вона зазвичай залишається цілою. Навіть під час удару тупим предметом, повітряною масою внаслідок вибуху чи через потрапляння на поверхню зовнішнього предмета гнучка і водночас міцна поверхня вигинається і незабаром повертає собі первинну форму. Такої властивості немає у жодної скляної поверхні. Але навіть якщо сила удару буде велика чи механічний удар буде гострим, руйнуючим предметом, лист розколеться на дрібні і безпечні для користувача шматочки. Тобто вони не становитимуть загрози життю і здоров’ю людини, а лише спонукатимуть до встановлення тих частин вітража, які були пошкоджені.
До речі, якщо один із вітражних перекриттів вилетів із обрамлення та утримуючої системи, його можна встановити на своє місце без додаткових зусиль та обробки.
Сотовий полікарбонат створено за технологією, яка схожа на виготовлення склопакетів і має комірки, де є повітря. В цій структурі повинно бути:
- мінімум дві стінки;
- ребра, що сполучають комірки;
- поверхня, яка закриває доступ повітря напряму.
Стінок може бути і більше двох. Саме завдяки такій структурі, вдається створити теплозахисну оболонку, яка не залежить від товщини полікарбонату і має пряму залежність лише від кількості комірок та якості ізоляції.
Прохолодніше влітку і тепліше взимку. Саме таке завдання у комірок і комірчастої структури полікарбонатних сотових листів.

Інші різновиди полікарбонатних листів
Крім популярного сотового полікарбонату який застосовують широко для встановлення у комерційних та житлових об’єктах, є і два інших різновиди прозорих поверхонь із полікарбонату:
- монолітний полікарбонат виготовляють у вигляді плоских поверхонь із посиленою міцністю, що є вищою за скло у 200 разів;
- профільований полікарбонат – в 20 разів міцніший за скло, алеґ, крім того, дуже прозорий і його можна порівняти за якістю пропускання світла із звичайним склом.
Багатокамерний профільований полікарбонат має суттєві переваги під час застосування та підвищені показники безпечності у застосуванні. Гофровані модулі профільованого полікарбоната мають декілька камер. Листи виконані із боковими виступами. Саме до них їх можна кріпити у металевих конструкціях каркасів чи інших елементів будинків і комерційних споруд.
Багатокамерні профільовані площини можуть використовуватись як для встановлення одного вікна, так і для великої кількості вікон значних розмірів. Важливо, що багатокамерні конструкції можуть застосовуватись і як горизонтальні і як вертикальні конструкції.
Бічна, торцева частина виконана із багатошаровою структурою. Вона виконує зменшену появу конденсату, тобто надмірної вологи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
live comments feed...