
Новини компаній
17:00, 29 вересня 2022 р.
Як Нова пошта перемогу наближає
Новини компаній
Користувачі українських соцмереж називають Нову пошту одним із трьох китів, на яких тримається вітчизняний бізнес. Деякі історії про допомогу компанії під час війни настільки вражають, що мимоволі запитуєш себе: невже це правда?
Керівник гуманітарного напряму Нової пошти Андрій Григоров люб’язно погодився допомогти нашій редакції з перевіркою найцікавіших тверджень.

Керівник гуманітарного напряму Нової пошти Андрій Григоров
Міф: Гуманітарна діяльність Нової пошти розпочалася в лютому 2022 року.
Правда: Нова пошта підтримує волонтерів з 2014 року.
«Насправді, компанія підтримує гуманітарну діяльність ще з 2014 року», – пояснює Андрій Григоров. – «Тоді Нова пошта стала свідком зародження потужної хвилі волонтерського руху в Україні. Ми зрозуміли, що можемо бути корисними, тому пропонували свої послуги волонтерам: допомагали їм перевозити зібрані речі та харчі, консультували з логістичних питань.
Раніше ми зосереджувалися на локальній підтримці східних областей, а тепер трансформувалися, запустили окремий гуманітарний напрям і допомагаємо по всій країні, закриваємо найрізноманітніші потреби».
Міф: Під час пандемії Нова пошта не мала часу на соціально-відповідальні проєкти.
Правда: У 2020-2021 Нова пошта не лише забезпечувала лікарні багатомільйонним кисневим обладнанням, а й запустила #НП_Маніфест, яким закликала інші бізнеси не стояти осторонь.
«У 2016-му активні бойові дії у східних областях затихли. Ми вирішили змістити гуманітарний фокус: за власний кошт доставляли медичне обладнання туди, де на нього чекали. Потім із усією планетою стався коронавірус. Деякі лікарні, особливо в невеличких населених пунктах, виявилися абсолютно неготовими до такої кількості пацієнтів і такої кількості потреб у ліках та обладнанні. Нова пошта просила клієнтів дізнаватися про потреби місцевих медзакладів та передавати ці дані нашим колегам. Ми закуповували та передавали медикам найнеобхідніше: апарати ШВЛ, кисневі подушки, лікарські комбінезони та рукавички. Потім звернулися до інших бізнесів у соцмережах, закликали партнерів якомога активніше допомагати медикам», - пригадує Григоров.

Нова пошта доставляє обладнання для одного з медичних закладів
Міф: Допомога Нової пошти – це лише доставка за кошт компанії.
Правда: Нова пошта не тільки доставляє гуманітарку, а й релокує людей та виробництва
Величезна кількість міжнародних фондів, а також благодійних організацій почали допомагати Україні. Нова пошта підтримує їх найрізноманітнішим чином: формує продовольчі набори, надає свої склади та приміщення для зберігання гуманітарної допомоги, доставляє «гумку», співпрацює із ДСНС та лікарнями, релокує людей та виробництва. «Бо наше завдання – надати Україні максимальну користь та наблизити її до перемоги. Часто ми не лише допомагаємо волонтерам, але й виступаємо одними із них. Після 24 лютого саме наша компанія власними силами та коштом перевозила дітей з інтернатів та дитячих будинків тимчасово окупованих територій на захід України», - розповідає керівник гуманітарного напряму компанії.

Нова пошта доставляє гуманітарну допомогу дітям, що постраждали від війни
Міф: За останні півроку Нова пошта інвестувала в перемогу України 100 мільйонів гривень.
Правда: Більше.
Андрій Григоров не може назвати точну суму, яку Нова пошта витратила на гуманітарну допомогу. Лаконічна відповідь: понад 100 млн грн. І зараз, поки ми спілкуємося, ця сума продовжує рости.
Утім, керівник охоче ділиться подробицями: «Ми стали партнерами спеціального благодійного фонду Help Ukraine, який постачає гуманітарну допомогу з-за кордону в Україну. Відтоді ми доставили величезну кількість гуманітарної допомоги, яка може вміститися у 26 культових літаках “Мрія”. Це приблизно 15 тисяч палет вантажу. І ми не плануємо зупинятись».
Міф: Нова пошта продовжить підтримувати країну на теперішньому рівні.
Правда: Нова пошта ставить перед собою нову ціль – охопити ще більше сфер та допомагати ще ефективніше.
Розповідаючи про роботу з волонтерами, Андрій Григоров наводить красномовну статистику: «До 24 лютого ми працювали з 80 волонтерськими організаціями. Після повномасштабного російського вторгнення їх уже понад 450. Всі вони спеціалізуються на різних напрямах. Наприклад, хтось збирає допомогу для військових, інші підтримують безпритульних тварин, а комусь випало опікуватися вимушеними переселенцями. Звісно, ми закликаємо волонтерів, які займаються однією справою, об'єднуватися. Це суттєво спрощує та пришвидшує нашу роботу.
Зараз наша команда працює над платформою, завдяки якій вдасться об'єднати волонтерів країни. Уже функціонує спеціальний сайт, де волонтери можуть обмінюватися своїм досвідом, а також допомагати одне одному розвиватись. Тож, наш наступний крок – згуртувати людей, зробити так, аби будь-яка людина, яка потребує допомоги, змогла знайти волонтера, який її надасть. І, звісно, в планах ще більше партнерств із міжнародними фондами та організаціями».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:11, 24 березня
10:12, 1 квітня
15
20:27, 2 квітня
9
11:28, 28 березня
19:50, 29 березня
11
live comments feed...