• Головна
  • Дві ДТП на Рівненщині сталися учора
15:01, 11 липня 2022 р.
Надійне джерело

Дві ДТП на Рівненщині сталися учора

Дві ДТП на Рівненщині сталися учора

Автопригоди із потерпілими сталися вчора, у двох районах області: Сарненському та Вараському.

Біля опівночі між населеними пунктами Старе Село та Дроздинь 19-річний водій мотоцикла не впорався із керуванням, виїхав за проїзну частину та злетів у кювет.

Про це повідомляють у Головному управлінні поліції у Рівненській області.

Унаслідок автопригоди у кермувальника: ЗЧМТ, струс головного мозку та перелом гомілки. Його 24-річний пасажир отримав забої обличчя. За зовнішніми ознаками обоє молодиків перебували в стані алкогольного сп’яніння та без мотошоломів.

Дві ДТП на Рівненщині сталися учора, фото-1

Крім того, близько 22:30 в селі Бродниця 48-річний водій автомобіля «ВАЗ-2110» не впорався із керуванням та наїхав на металеву конструкцію блок-посту. 

Унаслідок ДТП водія госпіталізували з попереднім діагнозом: закрита черепно-мозкова травма та закриті переломи ребер.

Слідчі територіальних підрозділів поліції за фактами порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудові розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #Рівне #автопригода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...