
11:15, 21 червня 2022 р.
Надійне джерело
СБУ викрила російських агентів. Серед них: посадовці Кабміну і ТПП України

Аби знешкодити колаборантів, контррозвідка Служби безпеки реалізувала багатоетапну спецоперацію.
У результаті: у столиці затримали завідувача відділу Секретаріату Кабміну і керівника однієї з дирекцій ТПП.
Ці посадовці передавали ворогу інформацію різного плану: від стану обороноздатності до облаштування держкордону та персональних даних українських правоохоронців.
Звісно, зраджували батьківщину агенти за винагороду. Куратори з країни-агресора платили за інформацію від 2 до 15 тис. дол. за завдання. Суми залежали від рівня таємності і важливості зібраних даних.
Наразі слідчі СБУ повідомили обом колаборантам про підозру у вчиненні злочину за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.
Суд обрав держзрадникам міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...