![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20250210)
11:29, 16 травня 2022 р.
Рокитнівські пекарні печуть для місцевих переселенців та потребуючих
![Рокитнівські пекарні печуть для місцевих переселенців та потребуючих Рокитнівські пекарні печуть для місцевих переселенців та потребуючих](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рокитнівські благодійні пекарні вже спекли хліб із борошна, що отримала Рівненщина в рамках всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme) при ООН.
Про це повідомляє пресслужба ОВА.
І вже сьогодні запашні паляниці можуть отримати переселенці, які тимчасово оселилися у територіальній громаді.
«Відтепер значна кількість людей зможе отримати таку безкоштовну допомогу. Печуть хліб дві благодійні пекарні «Хліб від Єви» та «Паляниця», що у селі Рокитне. Вони від початку війни забезпечують хлібобулочними виробами військових та переселенців», - розповів голова Роктнівської громади Григорій Таргонський.
Нагадаємо, що Рівненщина отримала 1600 тонн гуманітарної допомоги. Серед них 1200 тонн борошна розділили збалансовано між районами, а 400 тонн гороху направили в обласний центр. Продукцію вже також роздають малозабезпеченим людям, пенсіонерам, домогосподарствам з дітьми, з людьми з інвалідністю, багатодітним сім’ям.
«Це лише перші кроки допомоги від World Food Programme. У планах – грошова підтримка внутрішньо переміщених осіб. Відповідну програму реалізовує Уряд спільно з ООН. Нагадаємо, у рамках програми переселенці впродовж трьох місяців отримуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини», - підсумував начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
10:47, Сьогодні
live comments feed...