• Головна
  • У Здолбунові собака покусав дитину
13:52, 28 грудня 2021 р.

У Здолбунові собака покусав дитину

У Здолбунові собака покусав дитину

Повідомлення, що сусідський пес вкусив дев’ятирічного хлопчика надійшло до поліції від 35-річної жительки міста Здолбунів.

На виклик одразу прибули поліцейські сектору реагування патрульної поліції. Вони з’ясували, що домашній собака був не прив’язаний, а хвіртка з двору привідчинена. Відтак, пес вибіг на вулицю, де вкусив за ногу хлопчика, який саме проходив повз із мамою.

На щастя, травма дитини виявилася незначною. 

За фактом порушення правил тримання собак на його 63-річному власника правоохоронці склали адміністративний протокол скерували його до суду.

Йому загрожує штраф від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини.

За матеріалами ВК ГУНП у Рівненській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Здолбунів #напад собаки #травми
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...