• Головна
  • Як доглядати за натяжною стелею
Промо
15:23, 7 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Як доглядати за натяжною стелею

Промо
Як доглядати за натяжною стелею

Догляд за натяжними стелями насправді простий і не потребує особливих витрат і зусиль. Як правило, матеріал, що використовується для оздоблення, має антистатичні властивості і не притягує пил. Але яка б якісна стеля не прикрашала, наприклад, кухню, на ній згодом все одно утворюється тонка жирна плівка, яку б надпотужну витяжку Ви не використовували. У таких приміщеннях стелю слід очищати регулярно. Але чи можна мити натяжну стелю? І якщо можна, то чим?

Для догляду за глянцевими полотнами потрібно використовувати різні миючі засоби, що містять спирт. Найкраще підійде розчин для миття вікон і дзеркал. Аерозоль достатньо нанести на м'яку серветку і легкими круговими рухами протерти стелю. Якщо такого під руками немає, можна взяти просте рідке мило, шампунь чи засіб для миття посуду і розвести у теплій воді. Цим розчином миють полотно, а щоб усунути розводи, після вологої обробки витирають насухо і полірують фланелевою тканиною.

Щоб глянцева стеля сяяла, як новенька, її можна протирати десятивідсотковим розчином нашатирного спирту. Більшу концентрацію спирту краще не використовувати, щоб не роз'їв полотно. Після обробки плівку також потрібно насухо витерти. І обов'язково використовуємо лише м'які серветки, щоб унеможливити пошкодження полотна.

Для матових поверхонь рекомендований інтервал обробки – півроку. В екстрених випадках локальних забруднень очищення відбувається негайно, адже бруд, що в'ївся, відтерти не вдасться. При роботі з матовим полотном поверхню попередньо очищають сухим методом. Це виключить ризик залишити розводи. Деякі виробники дозволяють використовувати пилососи, але така робота виконується максимально акуратно і при абсолютній впевненості у надійності закріплення полотна. Для вологого прибирання обирайте фланелеві, замшеві і мікрофіброві ганчірки, вони ефективно видаляють пил. Від швабри краще відмовитись, а мити стелю руками. Так Ви зможете контролювати силу впливу на полотно.

Догляд за тканинною натяжною стелею також має свої особливості. Полотна з тканини мають рельєфну поверхню, яку швидше і зручніше протирати щіткою з довгим м'яким ворсом. При стійкому забрудненні можна використовувати вологе прибирання (бажано білою тканиною), але тільки без рідини для миття скла. У її складі є барвники, які можуть пофарбувати тканину. Сильні забруднення видаляють, використовуючи мильний розчин з нейтральним PH, який згодом змивають із поверхні стелі звичайною водою і витирають насухо.

Під час догляду за натяжними стелями, незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, варто дотримуватися певних рекомендацій:

  1. плями, що з'явилися, краще видаляти відразу, не чекаючи, поки забруднення проникне глибоко в структуру матеріалу;

  2. перед прибиранням необхідно зняти з рук усі прикраси, аби ненароком не пошкодити полотно;

  3. при митті натяжних стель не можна використовувати ацетон. ПВХ-плівка непередбачувано реагує на хімічні речовини: покриття може знебарвитися, деформуватися або розм'якшитися.

Як бачите, у догляді за натяжними стелями компанії «Ваша стеля» немає особливих хитрощів, а простота експлуатації – їхня неймовірно важлива перевага.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Догляд за натяжними стелями #чи можна мити натяжну стелю #як мити натяжну стелю #догляд за глянцевими натяжними стелями #Ваша Стеля #натяжні стелі #Рівне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...