
Промо
14:41, 24 листопада 2021 р.
Надійне джерело
Які бувають натяжні стелі
Промо

Багатство кольорів та фактур, можливість створення найрізноманітніших форм, довговічність і практичність зробили натяжні стелі невід’ємним атрибутом майже кожного інтер’єру. Але як серед величезного асортименту матеріалів обрати саме свою натяжну стелю? Для цього необхідно детальніше ознайомитися з їхніми видами.
В залежності від полотна усі натяжні стелі поділяються на тканинні і з ПВХ-плівки. Тканинні натяжні стелі – це натягнуте на профіль синтетичне полотно, оброблене спеціальними розчинами, що робить його міцним, стійким до фізичних впливів, а особливість монтажу дозволяє встановлювати його майже під бетонним перекриттям, зберігаючи таким чином висоту приміщення. Така стеля не змінює своїх властивостей від перепадів температур, "дихає" і схожа на ідеально поштукатурену поверхню. Проте тканинні натяжні стелі мають невелику кольорову гаму, не врятують від потопу, за ними важче доглядати та й коштують вони в рази дорожче, ніж ПВХ-плівка.
Натяжні стелі з ПВХ-плівки невибагливі у догляді, здатні приховати усі недоліки бетонного перекриття, можуть вберегти квартиру від потопу, недорого коштують і мають величезну кількість кольорів і фактур. Проте вони вразливі до механічних пошкоджень, особливо гострими предметами і їх можна встановлювати лише в отоплювальних приміщеннях.
За типом покриття стелі з ПВХ-плівки поділяються на:
глянцеві;
матові;
сатинові;
текстурні;
«металік», «перламутр»;
перфоровані;
напівпрозорі;
з фотодруком;
комбіновані.
Глянцеві або лаковінатяжні стелі завдяки дзеркальному ефекту візуально збільшують простір приміщення. За такою стелею просто доглядати, а багата палітра кольорів дозволяє урізноманітнити інтер’єр. Глянцева плівка чудово виглядає у багаторівневих конструкціях. Саме цей вид покриття застосовують під час створення стелі «зоряне небо», для перфорації, фотодруку та інших ефектів.
Матові натяжні стелі схожі на віртуозно оштукатурену поверхню, тому органічно впишуться у будь-який інтер’єр. Вони не примхливі у догляді, чудово виглядають у багаторівневих стельових конструкціях, доступні по ціні, а тому й популярні серед споживачів.
Сатинова натяжна стеля схожа на поверхню, покриту фарбою з легким блиском. На відміну від матової поверхні, така стеля має м’який дзеркальний ефект, що додає кожному інтер'єру респектабельності та шику. За сатиновим полотном легко доглядати, проте воно нееластичне і його не використовують для багатоярусних конструкцій, та й кольорова гама у сатину скромніша, ніж у матових і глянцевих плівок.
Справжньою окрасою приміщення може стати текстурна натяжна стеля. Таке оздоблення виглядає доволі претензійно і вимагає відповідного обрамлення. Імітація тканини, каменю, дерева або шкіри – варіантів дизайну дуже багато. Проте не забувайте, чим фактурніше полотно, тим примхливіше воно у догляді.
Оригінальності будь-якому інтер’єру додадуть натяжні стелі з ефектом «металік» і «перламутр». Ніжні переливи і металевий блиск, шовковиста поверхня, візуальне збільшення простору – такі стелі створюють у приміщенні особливий настрій. Ці плівки щільніші і важчі за інші, а тому краще зберігають тепло і підсилюють звукоізоляцію. Проте комбінується таке ефектне покриття не з усіма видами оздоблення і потребує холодного освітлення, тому зі зміною стелі потрібно буде замінити і світильники.
Одним з найоригінальніших способів декорування стель є напівпрозорі натяжні стелі. Плівка, що добре пропускає світло, натягуються так, щоб у стельовому просторі залишалося місце для встановлення світлових пристроїв. В результаті чого виходить в буквальному сенсі поверхня, що світиться. Вона може бути єдиним джерелом світла у кімнаті, а може доповнюватися додатковими світильниками. Основний недолік такої стелі – при монтажі втрачається до 15 см висоти приміщення.
Перфоровані натяжні стелі – новинка на ринку натяжних стель. Така стеля складається з двох шарів, на одному з яких прорізають отвори різної форми. Комбінація двох рівнів створює унікальний візуальний ефект, додаткову глибину і об’єм. Цей вид оздоблення складний у виконанні, а тому має більшу вартість. Проте це чудовий варіант для тих, хто через низькі стелі не може дозволити собі багаторівневі конструкції.
Додати в інтер’єр нотку оригінальності допоможуть натяжні стелі з фотодруком. Яскраві малюнки, репродукції картин, Ваші фото і навіть 3D-зображення – завдяки фотодруку фантазії є, де розгулятися. Головне – ретельно підійти до вибору зображення, адже його доведеться споглядати не один рік. Та й про масштаб не варто забували, щоб картинка гармонійно вписалася в розмір кімнати.
Створити виразний декоративний ефект і зонувати приміщення без складних конструкцій можна за допомогою комбінованої натяжної стелі. Сучасні технології дозволяють спаювати без помітних швів будь-які види полотен. Поєднання кількох матеріалів, кольорів та текстур дає можливість створити унікальний дизайн.
Залежно від форми стеля може бути простою або складною. Найоптимальнішим рішенням для низьких приміщень є прості однорівневі натяжні стелі, тому їх найчастіше обирають споживачі. Багаторівневі і фігурні натяжні стелі можуть собі дозволити власники великих і високих кімнат. Такі стелі монтуються з використанням гіпсокартонних конструкцій або ж за допомогою спеціальних профілів і натяжних полотен. Складна стеля – чудовий спосіб обіграти простір, зонувати приміщення і скомбінувати різні варіанти освітлення.
При виборі натяжної стелі важливо звернути увагу на низку факторів. Аби не розгубитися у величезному асортименті матеріалів, варто звертатися до професіоналів. Компанія «Ваша стеля» допоможе Вам розібратися і обрати ідеальне оздоблення саме для Вашої стелі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
«Casino.ua» оголосив про початок партнерства з Mancala Gaming
Новини компаній
18:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
19:36, 22 квітня
19:36, 22 квітня
19:36, 22 квітня
10:00, 29 квітня
live comments feed...