
16:31, 2 вересня 2021 р.
Надійне джерело
Басейни Рівненщини отримають додаткові кошти на «Велике будівництво»

На Рівненщині внесли зміни до фінансування Державним фондом регіонального розвитку низки об’єктів у 2021 році. Обласна комісія з відбору інвестиційних проектів та програм своїм рішенням затвердила зміни.
«Комісія перерозподілила кошти трьох об’єктів, - розповіла заступниця голови ОДА Людмила Шатковська. - Зважаючи на те, кошторис реконструкції спорткомплексу у Смизі потребує коригування, одноголосно вирішено перенаправити частину фінансування на інші об’єкти. Це два басейни – в Костополі і Дубно, які включені у президентський проєкт «Велике будівництво».
Так, члени комісії одноголосним рішенням вирішили перенаправити 4,5 млн грн із будівництва спорткомплексу у Смизі: 2,8 млн грн спрямують на реконструкцію басейну в Дубно та 1,7 млн грн – на басейн в Костополі.
Зміни у фінансуванні має погодити Комісія при Мінрегіонбуді.
Нагадаємо, цьогоріч кошти ДФРР спрямували на 8 проєктів – спорткомплекси на Макарова та Смизі, ДЮСШ у Здолбунові, басейни у Костополі і Дубно, школу у Цепцевичах Сарненського району, НВК Борбин Дубенського району, дитсадок у Рівному. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:04
Вчора
Оголошення
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
15:49, 5 травня 2023 р.
live comments feed...