
10:59, 23 липня 2021 р.
Надійне джерело
Зниклого у Рівненському районі неповнолітнього поліцейські повернули до реабіліційного центру (ФОТО)

Жодних протиправних дій відносно 14-річного хлопця нього вчинено не було.
Нагадаємо, о 23:30 20 липня до поліції надійшло повідомлення чергового з режиму комунального закладу «Обласний центр соціально-психічної реабілітації дітей», що в селі Олександрія, про зникнення безвісти 14-річного вихованця.
Після повідомлення про подію у соціальних мережах, до поліції почали надходити повідомлення від громадян, що його бачили на залізничному вокзалі у Рівному, Здолбунові.
Оскільки хлопець залишав місце проживання і раніше, ювенальні поліцейські перевірили місця, де він може перебувати.
«У результаті проведених заходів вдалось встановити, що він у Здовбиці. Вчора, 22 липня, упродовж кількох годин ювенальні поліцейські Рівненського районного управління прочісували територію села. У підсумку хлопцеві, який постійно намагався втекти, нічого не залишалось, як вийти назустріч поліцейським біля будинку його опікунів», — повідомила начальниця відділу ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області Ірина Чорна.
Поліцейські провели із неповнолітнім профілактичну бесіду та повернули його до центру соціально-психічної реабілітації дітей.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:01
Вчора
13:07
Вчора
Оголошення
15:34, 12 травня
13:35, 6 травня
00:14, 14 травня
37
live comments feed...