• Головна
  • У Рівненській ЦМЛ виявили порушення: кисневі рампи зберігаються неправильно
15:34, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Рівненській ЦМЛ виявили порушення: кисневі рампи зберігаються неправильно

фото ілюстративне

фото ілюстративне

Нагадаємо, що через прикрий інцидент, який нещодавно трапився у Львові, у всіх медичних закладах області нині проводяться перевірки щодо вимог безпечної експлуатації кисневих балонів та резервних джерел електричного живлення у лікарнях.

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації.

Більше читайте: На Рівненщині перевіряють резервне електропостачання у лікарнях через прикрий досвід у Львові

Працівникам медустанов також нагадують про те, як правильно поводитися із небезпечним обладнанням, адже важливо, щоб хворі на COVID-19 безперебійно отримували кисень.

Відомо, що зараз у лікарнях кисень використовують в 10 разів більше, ніж до початку карантину.

В Рівненській міській лікарні є один резервуар для кисню на три тони та киснева рампа на 60 балонів. Там фахівці оглянули кисневу станцію, криогенну установку, з якої кисень надходить до ліжок пацієнтів.

«Кисень привозять із Львівського хімічного заводу. Зараз збільшено розход кисню, до карантину ми заправляли кріогенну установку раз в три місяці, споживання було 7 тон, зараз заправляємо через день, споживання надзвичайно велике: йде від 70 тон на місяць», – розповідає заступник головного лікаря Рівненської ЦМЛ Ігор Шаров.

Поки кріогенну установку заправляють, кисень пацієнтам постачають з кисневої рампи.

Представники управління Держпраці в області саме у кисневій рампі виявили певні недоліки.

«Зберігаються балони без нагвинчених ковпаків, має нерівність підлога, там де знаходиться киснева рампа», – каже начальниця відділу нагляду на об'єктах підвищеної небезпеки управління Держпраці в області Наталія Токарець.

Додає, що байдуже ставлення до вимог техніки безпеки може створити загрозу для працюючих і пацієнтів, які тут знаходяться. Кисневі балони мають тиск 150 атмосфер, тобто при неправильній експлуатації може вибухнути.

За словами Ігоря Шарова, працівники лікарні регулярно перевіряють обладнання, зокрема, електрогенератор.

Протягом року його вмикали тільки один раз, коли у лікарні зникло електропостачання. Але для перевірки запускають установку щотижня.

«До хірургічного корпусу підведені два кабелі. Якщо якась аварія, автоматично переключається на другий вхід кабелю, якщо і другий кабель якісь проблеми, то включається дизель-генератор і це все працює в автоматичному режимі», – додає Ігор Шаров.

Варто зазначити, що до кінця грудня поточного 2020 року на території міської лікарні мають встановити ще один резервуар для кисню. Наразі ж для нього готують майданчик. Така установка коштує більше мільйона гривень, гроші на неї виділили у вигляді субвенції на забезпечення киснем із держбюджету.

Як повідомили у пресслужбі управління Держпраці в Рівненській області, з листопада профілактичні рейди проводять в усіх лікарнях, які приймають хворих на коронавірус і триватимуть вони до 24 грудня.

Читайте також: 2 роки за домашнє насильство: рівненські поліцейські просять не терпіти, а телефонувати (ВІДЕО)

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Рівного #Рівненщина #Рівненська ЦМЛ #порушення #кисень #рампи #збереження #неправильно #вибух
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...