
12:35, 17 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Збірна поліції області стала кращою із легкої атлетики серед колективів рівненського «Динамо» (ФОТО)

фото поліції області
Змагання у рамках обласної «Динаміади-2020» серед колективів фізичної культури Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулися 16 жовтня.
За результатами забігу на дистанціях у 100, 1000 та 3000 метрів збірна поліцейських ГУНП здобула «золото» у загальнокомандному заліку. «Срібло» дісталося Управлінню патрульної поліції, а третє місце посіла команда теруправління судової охорони Рівненщини.

В особистому заліку поліцейські ГУНП в Рівненській області здобули першість на дистанціях: 100 метрів — Дмитро Романович, 1000 метрів — Ольга Головінова. Другим подолав кілометр Дмитро Луцик, а «срібло» на стометрівці здобула Альона Смирнова.

Подальших спортивних та професійних досягнень бажаємо учасникам змагань і надалі. Із здобутою перемогою вітаємо поліцейських Рівненщини! Так тримати!

Читайте також: На Рівненщині бус в'їхав у відбійник: у водія, що загинув сьогодні іменини (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:01
Вчора
13:07
Вчора
Оголошення
13:43, 9 травня
15:49, 5 травня 2023 р.
13:42, 9 травня
12:43, 7 травня
live comments feed...