16:58, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело
Протести медиків, міський транспорт та збільшення захворюваності: у Рівненські ОДА відбувся брифінг
Сьогодні у Рівненській ОДа відбувся традиційний брифінг щодо протидії коронавірсної інфекції на Рівненщині.
До слова, відсьогодні у області було дозволено нерегулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в тролейбусах, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні в межах лише половини кількості місць для сидіння. Однак їздити можна буде тільки з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.
Більше читайте тут: Пасажирські перевезення із обмеженнями відновили на Рівненщині
Також мешканці області вже мають можливість купувати квитки на потяг сполучення Ковель-Київ за 90 діб до відправлення. Потяг курсує через день. Перевезення пасажирів залізничним транспортом здійснюється відповідно до карантинних обмежень.
Читайте також: З 4 липня поїхати на Південь України з Рівного можна буде потягом
Додали, що ігнорування населенням області правил карантину призводить до збільшення кількості інфікованих на COVID-19. Зважаючи на це, Нацполіція спільно з Держпродспоживслужбою буде проводити посилений контроль щодо дотримання умов карантину, складати адмінпротоколи з накладанням штрафів.
Також на Рівненщині заборонена робота кінотеатрів. Рішення про відновлення діяльності буде приймати обласна комісія з питань ТЕБ та НС.
Варто додати, що в області є резерв медичних кадрів. У порівнянні з минулим роком процес плинності медиків суттєво не збільшився. За час пандемії на Рівненщині звільнилося 50 лікарів, понад 150 – середніх медичних працівників та близько 200 осіб з числа допоміжних служб і молодших медичних працівників. Всі звільнення не можна пов’язувати із пандемією. У лікувально-профілактичних закладах області працює понад 21 000 людей та постійно відбувається природній рух медичних кадрів.
Читайте також: У Вараші медики влаштували протестну акцію (ФОТО)
На сьогодні є два шляхи фінансування медико-санітарної частини міста Вараш №3 – з державного або з місцевого бюджету. Управлінням охорони здоров’я Рівненської ОДА направлено листи на Вараський міськвиконком та у Кабмін щоб забезпечення фінансування медзакладу.
А у лабораторіях приватної власності вартість ІФА-тестування від 500 до 1500 грн. Наразі опрацьовується вартість проведення ІФА-тестування комунальними підприємствами, що мають дозвіл з надання платних послуг для пацієнтів, яким не передбачено проведення безкоштовного тестування. В області не всі лабораторії мають сертифікати ISO, проте працюють державному стандарту України.
Також зауважили, що діагноз COVID-19 встановлюється за результатом збору основних показників – скарги пацієнта, анамнез захворювання і життя, об’єктивний стан пацієнта, лабораторна діагностика. У сукупності усіх показників, лікар встановлює діагноз.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:25, 17 жовтня
126
09:23, 21 жовтня
live comments feed...