• Головна
  • Кладовища Рівненщини на поминальні дні охоронятимуть поліцейські (ФОТО, ВІДЕО)
10:03, 25 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Кладовища Рівненщини на поминальні дні охоронятимуть поліцейські (ФОТО, ВІДЕО)

Кладовища Рівненщини на поминальні дні охоронятимуть поліцейські (ФОТО, ВІДЕО)

Правоохоронці закликають людей дбати про власне здоров’я, не наражати себе та рідних на небезпеку та у період карантину залишатися вдома.

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 22 квітня заборонено відвідування громадянами області кладовищ.

У ці дні місця поховання у Рівному патрулюватимуть піші наряди поліцейських спільно із нацгвардійцями. Усього до заходів буде залучено 370 працівників поліції та 18 військовослужбовців Національної гвардії.

У сільській місцевості з числа поліцейських будуть створені мобільні групи для перевірки дотримання карантинних обмежень, а маршрути груп реагування патрульної поліції будуть наближені до місць поховання.

Руслан Жук наголошує, що у випадку виявлення порушень із громадянами будуть проводити профілактичні бесіди, роз’яснюючи вимоги та заборони перебування у таких місцях.

«Однак якщо особи грубо порушуватимуть карантинні обмеження, не реагуватимуть на зауваження, наражаючи на небезпеку себе та інших, вони будуть притягнуті до відповідальності», — підкреслив він.

Начальник управління превентивної діяльності зауважив також, що у період поминальних днів буде обмежено доступ громадян та транспорту до кладовищ, скасовано рух громадського транспорту у цих напрямках. Також буде призупинена торгівля атрибутами поминальних днів.

За інформацією Рівненської обласної державної адміністрації, духовенство Рівненщини уже перенесло звершення богослужінь на могилах – Православна Церква України на 6 червня та Українська Православна Церква на 27 травня.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: Кладовище було зачинене, то полізла через паркан і застрягла: у Рівному з паркану знімали бабусю

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #COVID-19 #епідемія #карантин #кладовище #поминальна #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...