• Головна
  • Вогнеборці з Рівненщини гасять лісові пожежі на Житомирщині
12:11, 20 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Вогнеборці з Рівненщини гасять лісові пожежі на Житомирщині

Вогнеборці з Рівненщини гасять лісові пожежі на Житомирщині

Досі на гасінні лісових пожеж у Житомирській області перебувають дев'ять працівників державної лісової охорони з Березнівського, Дубровицького та Сарненського лісгоспів. Про це повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства.

На допомогу колегам у сусідній області ще у п'ятницю, 17 квітня, з Рівненщини направлено три пожежні автомобілі, які укомплектовані усіх необхідним обладнанням для боротьби з вогнем.

Нагадаємо, що через шквальні вітри, на півночі Житомирської області виникли сильні лісові пожежі. Учора, 19 квітня, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький разом з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даниловим здійснили обліт лісів Житомирщини.

Андрій Заблоцький повідомив, що нових загорянь у лісових масивах Житомирської області не зафіксовано, злагоджені дії лісівників та пожежників ДСНС дали свій результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #екосистема #рятувальники #ліс #Житомирщина #новини #новини Рівного #новини Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...