16:02, 4 лютого 2013 р.
У Рівному до Дня визволення міста від нацистів провели змагання зі скелелазіння (ФОТО)
На вихідних у Рівному в приміщенні НВК №2 проводили відкриті обласні змагання зі скелелазіння, присвячені річниці визволення нашого міста від нацистських загарбників.
У змаганнях брали участь команди з Рівного та районів області, а саме з Рівненського, Дубенського, Корецького та Здолбунівського. Загалом було представлено 21 команду і більше ніж 100 учасників, які були розділені на дві підгрупи – менші (5-8 класи) та старші (9-11 класи).
Честь Рівного відстоювали міські школи №2, 17, 19, 23, 28, природничо-математичний ліцей "Елітар" та ліцей "Престиж". Щодо призів, то розігрувалися два кубки та чотири комплекти медалей.
- Ці змагання проводяться у нас уже вчетверте, але останні два з них набули статусу обласних, - розповідає директор НВК №2 Андрій Нагорний. – З самого початку було вирішено проводити турнір у День визволення міста від нацистів, адже це одна з найголовніших дат нашого регіону. Кожного року ми міняємо дизайн кубків, в цьому році вони набагато цікавіші, ніж минулого. Змагання організовано за рахунок фінансової підтримки батьківської ради та комітету школи. Щодо самої програми, то з самого початку діяла тільки група зі скелелазіння, пізніше до неї додалися елементи скалодрому. З часом приєдналася ще пішохідна група. Звичайно, це все тримається на ентузіазмі керівника гуртку Тетяни Сай, яка займається дітьми вже сім років, - додав Андрій Ярославович.
Після того як усі учасники пройшли дистанцію, підбили підсумки змагань. Кубок старшої групи отримали представники оржівської НВК "Школи-колегіуму”, а кубок молодшої ліги отримали діти НВК №2 м. Рівного.
Розчарованих учасників було мало і більшість залишилися задоволеними. Переможці ж не приховували своєї радості і з нетерпінням чекають наступного року, коли вони зможуть з гідністю відстоювати своє звання чемпіонів.
скала4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:16, 26 січня
11:16, 26 січня
12:11, 28 січня
11:16, 26 січня
11:16, 26 січня
live comments feed...