
14:30, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Через грип та ГРІ на Рівненщині понад 260 шкіл на карантині

Навчальні заклади Рівненщини тимчасово закривають школи на карантин. Через поширення грипу та ГРВі місцева влада прийняла рішення про призупинення навчання. А відтак, це понад 266 шкіл області, які тимчасово призупинили процес навчання.
Про це повідомляють на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.
Так, тимчасово залишатимуться вдома учні всіх шкіл Костопільського, Рокитнівського, Рівненського, Корецького, Радивилівського, Володимирецького, Зарічненського районів, міст Вараш, Дубно та Острог, а також Локницької, Клеванської, Козинської, Демидівської, Малолюбашанської та Крупецької ОТГ.
Частково призупиняють навчальний процес навчальні заклади у Гощанському, Березнівському, Млинівському, Демидівському районах, а також у місті Сарни, Дядьковицькій, Радивилівській, Млинівській ОТГ.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Наш VIBER: +380638943964
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:43, Сьогодні
10:00, 29 квітня
15:49, 5 травня 2023 р.
13:42, Сьогодні
live comments feed...