19:30, 31 жовтня 2019 р.
Надійне джерело
Служба судової охорони на Рівненщині: новий орган та нові можливості
Сьогодні у Рівному Територіальне управління судової охорони на Рівненщині презентували свою команду і розповіли про особливості своєї роботи та перспективи для можливих працівників.
На прес-конференції виступило керівництво рівненської судової охорони. Начальник нового охоронного органу Віктор Мороз розповів про сам підрозділ та його функції:
- Документально Служба судової охорони почала існувати ще в 2015 році, однак багато років реформа цього підрозділу залишалася тільки на папері. Проте в 2019 році Вища рада правосуддя затвердила положення Служби судової охорони і призначила для неї керівника, таким чином розпочавши реформування цієї молодої, але дуже важливої служби. Підрозділ цього органу знаходиться в судовій гілці влади, підпорядковується Державній судовій адміністрації і є підзвітним перед Вищою радою правосуддя. Основні наші завдання: в першу чергу, забезпечити громадський порядок в судах, тобто припинити прояви неповаги під час судового процесу, надати безпеку учасникам судових процесів, охороняти будівлі судів, самих працівників суду та їх сімей у разі необхідності.
Також Віктор Мороз висловив свою думку про необхідність судової охорони, розповівши про прецеденти, які траплялися під час судового процесу. За його словами, створення безпорядку та загрози для людей можна запобігти завдяки саме спеціалізованій, добре навченій, охороні.
Крім цього, начальник Служби судової охорони представив своїх двох заступників Андрія Шевчука та Андрія Семківа, котрих він назвав майстрами своєї справи і запевнив, що кожен з них має неабиякий досвід у правоохоронних органах.
Андрій Шевчук (зліва), Віктор Мороз (посередині), Андрій Семків (праворуч)
Як стало відомо, на даний момент підрозділ Служби судової охорони планує рекрутувати 105 спеціально підготовлених працівників. На даний момент, триває конкурс на 92 робочих місця для атестованих співробітників. Слід зазначити, що минулий відбір привів 43-х людей на 28 вакантних місць.
Перспектива роботи в цій службі цікава тим, що люди, котрі там працевлаштуються, отримають спеціальне звання, як в правоохоронних органах. Ми поцікавилися, чи зможе працівник судової охорони мати звання, якщо раптом захоче перейти до органів правопорядку. Віктор Мороз зазначив, що військове звання буде напряму залежати від рівня зайнятої посади в службі судової охорони. Тож якщо Ви раптом забажаєте змінити місце роботи, ваше службове положення залишиться відповідним.
Чому варто подумати про можливість піти до судової охорони?
Служба судової охорони пропонує своїм працівникам комфортні умови для праці. Заробітна платня для недосвідчених працівників стартує з 11 тисяч гривень. Підрозділ гарантує медичне обслуговування, можливість отримати власне житло і вихід на пенсію після 25 років праці. Також варто виділити те, що робітники-початківці отримають спеціальну освіту у галузі, в якій вони безпосередньо працюватимуть.
Тож у громадян, котрі працювали охоронцями або брали участь у війні, з’явилась унікальна можливість отримати перспективну роботу з хорошими умовами для розвитку.
Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:06
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:09, Вчора
6
12:55, 16 грудня
4
12:47, 16 грудня
live comments feed...