10:07, 3 вересня 2019 р.
Небезпечну підземку біля Мілану не відремонтують
Питання небезпечної підземки біля Мілану, (*або, як її ще називають – царство Аїда) піднімається вже давно. Рівнянка Світлана Коваленко навіть зареєструвала відповідну петицію на сайті міськради. І хоч звернення і набрало всі необхідні голоси, в міській раді не можуть втішити мешканців міста хорошими новинами.
– Підземний пішохідний перехід на вул.Соборній в районі магазину "Мілан", МКР Ювілейний потребує виконання робіт капітального характеру з попереднім виготовленням проектно-кошторисної документації. Вказані кошти бюджетом поточного року не передбачені, – йдеться у відповіді.
Втім, міський голова додав, що оскільки питання залишаться актуальним – його, ймовірно, розглянуть при формуванні переліку пропозицій з ремонту об'єктів благоустрою на 2020 рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
16:52, 30 січня
12:51, 29 січня
4
15:03, 28 січня
19
live comments feed...