
12:03, 1 листопада 2018 р.
Мотивуючі історії успіху українських зірок у Рівному

Для тих хто втратив жагу до життя, збився зі шляху, у відчаї чи просто не знайшов свого покликання чи в пошуку місця під сонцем, у Рівному, вчора 31 жовтня розповідали свої історії злетів та падінь, довгих років роботи над собою, що принесла успіх та визнання українські зірки телебачення, спорту, кіно та навіть політики.
«Ті що вражають» та мотивують на нові звершення : Марічка Падалка, Влад Яма, журналіст-екстремал ТСН Наталія Нагорна, паралімпійський чемпіон Юлія Бетенкова, що залишилась ще у дитячому віці без руки, у наслідок ДТП. Громадський активіст на візку Юлія Ресенчук, дівчина допомагає реалізовуватись особливим людям у сфері ІТ технологій, та єдиний в Україні мер міста на візку – Ігор Плехов, чоловік що створює у місті Рені умови для комфортного існування людей з інвалідністю.
Захід проведений за підтримки Посольства Великої Британії у рамках всеукраїнського туру «Ті що вражають» прагне привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, маючи на меті створення «міст, що вражають», та дозволять особливим людям стати повноцінною складовою усього суспільства.
Вражаюче місто на їх думку це:
ІНКЛЮЗИВНЕ МІСТО. Коли усі громадяни мають рівні можливості доступу до громадського простору. Силами власного ОСББ кожен з нас може сприяти облаштуванню пандусу та ліфтових зон для маломобільних груп населення, тактильних поверхонь для людей з порушенням зору та розширення проходів до розмірів, які дозволять проїхати людям на візку чи дитячим візочком.
БЕЗБАРЄРНЕ. Люди у місті повинні бути найголовнішою цінністю, тому варто подбати про зручність їх пересування, для цього слід забезпечити вулиці доріжками, покладеними за універсальними маршрутами, та дорогами з безпечними наземними переходами. У місці переходу тротуар має бути на одному рівні з проїжджою частиною.
ТОЛЕРАНТНЕ. Кожен член громади має право на повагу, тому варто оперувати коректними термінами. Люди з інвалідністю – це не «люди з особливими потребами», а "люди з інвалідністю", термін офіційно зареєстрований конвенцією ООН.
НЕБАЙДУЖЕ. Члени міської громади мають підтримувати одне одного, проте ніколи не нав'язувати свою допомогу. Якщо ви бачите, що у людини з інвалідністю виникли труднощі, спершу запитайте чи потрібна допомога, та яка може стати у пригоді.
СВІДОМЕ. Зміни у вашому місті розпочинаються з вас! Завдяки можливостям, які дає децентралізація, в розпорядженні міської громади є кошти для якісних змін та створення міста що вражає.
Читайте також: Мотивуючі розповіді власного успіху від столичних зірок у Рівному
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:37
16 травня
17:31
16 травня
16:36
16 травня
15:02
16 травня
14:01
16 травня
Оголошення
10:27, 16 травня
14:35, Вчора
22
11:31, 10 травня
11:44, 3 грудня 2023 р.
479
live comments feed...