• Головна
  • У Рівному замироточила чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (ФОТО)
12:21, 7 серпня 2012 р.

У Рівному замироточила чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (ФОТО)

На Рівненщину 1 серпня було привезено Дубинську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці. Під час Богослужіння краплі мира щедро зросили ікону Богоматері, витікаючи від щоки Богородиці до руки Спасителя і нижче по іконі.

Про це повідомляє Рівненська єпархій УПЦ (КП). Зустріч ікони відбулася біля Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне. Ікону зустрів Архієпископ Іларіон разом з численним духовенством та великою кількістю вірних. Потім було відслужено Божественну літургію. Під час Богослужіння, через мироточіння Своєї чудотворної ікони, Матір Божа видимо показала свою присутність серед вірних. Краплі мира зросили ікону Богоматері, витікаючи від щоки Богородиці до руки Спасителя і нижче по іконі.

Протягом всього дня перед Дубинською чудотворною іконою Богоматері служилися молебні та акафісти, під час яких велика кількість вірних змогли прикластися до мироточивої ікони та помазатись святим єлеєм.

У Рівному замироточила чудотворна ікона Пресвятої Богородиці (ФОТО), фото-1

Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці в Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне перебувала до 5 серпня, після цього до 12 серпня ікону перенесено до Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Рівне. Потім чудотворний образ протягом 3-х місяців буде перебувати у храмах Рівненської єпархії УПЦ КП.

Довідка.

З давніх часів Дубинська ікона Пресвятої Богородиці належала до сімейних святинь знаменитого роду князів Острозьких. Перша згадка про неї датується 1565 роком, коли князь Констянтин Острозький запросив до себе на ночівлю подорожніх. Серед них була незряча жінка, яка самостійно зайшла до кімнати, де була святиня і приклонившись прозріла. Князь одразу відправився в монастир і розповів про все ігумену, а зранку відвіз ікону в Дубинський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир. В скорому часі, приклонитись до образу Богоматері почали приїжджали вірні не тільки з України, але і Росії, Польщі, Білорусі, Молдови.

Оригінал святині зник у вирі Першої світової війни, а копія попала у Чернігівську область. Біля цієї ікони відбувалися різноманітні зцілення від душевних і тілесних хвороб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...