• Головна
  • Не проспи можливість поспати довше на цілу годину!
09:06, 23 жовтня 2016 р.

Не проспи можливість поспати довше на цілу годину!

30 жовтня 2016 року о 4:00 за київським часом стрілки годинників потрібно буде перевести на одну годин назад. Про це йдеться у листі Мінекономрозвитку України щодо інформування населення про скасування дії літнього часу.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України" на території України 30 жовтня 2016 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад", – йдеться в постанові.

Нагадаємо, що зміна часу в Україні відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній, а кожної останньої неділі жовтня – на зимовий.

Чим зумовлена ​​необхідність переведення годинників на зимовий час у 2016 році?

Такий перехід на зимовий час пояснюється необхідністю економії енергоресурсів і максимальним використанням світлого часу доби, якого, як ми розуміємо, взимку буває дуже небагато. А у зв'язку з важким економічним становищем країни така економія буде якомога доречною.

Переведення годинника: як це пережити?

Українцям не звикати пристосовуватися жити по новому - адже переведення годинників на зимовий час додасть зайву годину на добу, а вранці дозволить вставати на цілу годину пізніше. Увечері ж у звичний час спати ще не захочеться.

Однак, за твердженнями медиків, більшість людей важко переживають період адаптації, коли переводять годинники як на зимовий, так і на літній час. Нашому організму доводиться перелаштовуватися на новий режим, а значить, відчувати додатковий стрес, який, за середніми підрахунками, може тривати від 1 до 2 тижнів.

Крім того, перехід на зимовий час в Україні 2016 змусить затримуватися на роботі і приходити додому на 1 годину пізніше звичного для нас часу, коли на вулиці зовсім стемніє.

Таким чином, переведення годинників на зимовий час може призвести до перебоїв у режимі сну, зростання втоми, зниження захисної реакції організму, а також інфарктів, загострення депресій і психічних розладів.

Щоб допомогти організму адаптуватися до переходу на зимовий час, дотримуйся наступних рекомендацій:

  • Почни налаштовуватися на переведення часу на зимовий вже із п'ятниці. П'ятничний вечір і наступні вихідні проведи на свіжому повітрі, постарайся набратися сил і відпочити.
  • У вихідні дні постарайся лягти спати трохи пізніше, ніж зазвичай, і відповідно пізніше встати.
  • У адаптаційний період дотримуйся збалансованої і правильної дієти, щоб твій організм отримував усі необхідні речовини, вітаміни і мікроелементи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівняни #годинник #зимовийчас #переведення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...