• Головна
  • Мешканці Рівненщини знову і знову потрапляють на гачок телефонних та інтернетних шахраїв
14:00, 4 лютого 2016 р.

Мешканці Рівненщини знову і знову потрапляють на гачок телефонних та інтернетних шахраїв

За добу шахраї ошукали шістьох жителів Рівненщини. Попри постійні застереження правоохоронців, мешканці краю знову і знову потрапляють на гачок телефонних та інтернетних шахраїв. Лише 2 лютого до поліції звернулися шестеро ошуканих, які «подарували» аферистам майже 55 тисяч гривень.

Так, 85-річна жителька селища Квасилів Рівненського району віддала шахраям 1400 доларів США за лікування сина, який нібито потрапив до реанімації. Як з’ясувала пізніше жінка, син перебував удома цілий і неушкоджений.

На мобільний телефон 51-річного військовослужбовця з Рівненського району зателефонував невідомий та представився працівником банку. Чоловік повідомив шахраю свої персональні дані картки, після чого з його рахунку
зникли 8 тисяч гривень. У такий же спосіб своїх заощаджень позбулися 35-річний рівнянин — 613 гривень та 42-річна жителька Корецького району — 500 гривень.

Крім цього, аферисти у мережі Інтернет вкотре знайшли покупців своїх неіснуючих товарів. 34-річний житель Березного ще 23 січня оформив замовлення на ноутбук. Чоловік здійснив передоплату двома платежами на суму 4800 гривень, однак отримавши кошти, продавець не вийшов на зв'язок, грошей не повернув і замовлення не виконав. А 33-річна рівнянка перерахувала аферистам 1450 гривень за одяг, який обрала на одному із сайтів оголошень і досі його не отримала.

За усіма фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці застерігають, аби не стати черговою жертвою шахраїв не варто робити поспішних вчинків. В жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити банківських рахунків, адже працівники
банківських установ не проводять операцій з коштами у телефонному режимі. У випадку купівлі товару не перераховуйте гроші, поки не отримали замовлення.

У разі надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, зверніться одразу до поліції за номером телефону «102».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шахраї #поліція #інтернет #гроші #зловмисики #телефон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...