Дозвіл на імміграцію в Україну – це документ, який надає резиденту іншої держави право на постійне проживання на території України, тобто надає можливість імміграції в державу. Надання послуги та оформлення дозволу на імміграцію, як і отримання посвідки на постійне проживання в Україні https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-postijne-prozhivannya/, регулюється Законом України «Про імміграцію» та іншими законодавчими актами.

Перш за все, слід зазначити, що цей дозвіл видається іноземцям, які, у свою чергу, розділяються на дві групи. До першої з них належать особи, які входять до рамок імміграційної квоти, яка утверджується Кабінетом Міністрів України. Таким чином, на імміграцію в Україну мають право наступні категорії іноземних громадян:

  • науковці, імміграція яких є вигідною для України;
  • професійні та кваліфіковані спеціалісти, які відповідають інтересам України;
  • іноземці, які раніше були громадянами України;
  • близькі родичі іммігранта першої лінії: батьки, діти, чоловік або дружина тощо.

Важливим моментом є той факт, що імміграція іноземців можлива й поза встановленою квотою. Тобто, це право надається другій групі іноземців, які входять до інших категорій нерезидентів України:

  • піклувальники або опікуни громадян України;
  • іноземці, проживання яких на території України є вигідним для держави;
  • однин із подружжя, якщо інший – громадян України.

Треба зазначити, що термін дії такого документу, як дозвіл на імміграцію є обмеженим. Документ дійсний протягом року, після чого важливим процесом є продовження його строку. Процедурою отримання дозволу на імміграцію передбачено наступні етапи:

1. Збір необхідного пакету документів, перелік яких встановлюється окремо для кожної ситуації. Однак, обов’язковими документами для подачі є наступні: заява іноземця, паспорт, довідка про місце проживання, документ про склад родини, три фотографії, довідка, яка підтверджує підставу або імміграційну категорію іноземця.

2. Звернутися в іноземні представництва України, якщо особа знаходиться за межами держави, або до відділу ДМС за місцем проживання, якщо особа перебуває в Україні.

3. Подати заяву та підготовлений пакет документів. Важливим моментом є той факт, що заяву треба подавати особисто за винятком окремих ситуації, передбачених законодавством України.

Вартість послуги та термін виконання не є фіксованими та встановлюються окремо для кожної ситуації. Треба зазначити, що на практиці строки дещо відрізняються від тих, що встановлені законодавством України. Крім того, ціна отримання дозволу на імміграцію залежить від кількох факторів: необхідність термінового оформлення дозволу, документів, які наявні в іноземця тощо. Для того, щоб дізнатися персональну інформацію, Ви можете звернутися до нашого консультаційного відділу та отримати вичерпні відповіді на хвилюючі Вас запитання.

Ми пропонуємо Вам оформити дозвіл на імміграцію якнайшвидше та за доступною ціною!