Багато хто з нас недооцінює роль професійної косметики, просто не усвідомлюючи тих принципових відмінностей, які існують між нею і т.з. масовою косметикою, яку можна знайти на полицях не лише спеціалізованого магазину, а й будь-якого супермаркету. Більшість вважає, що якщо масовою косметикою користуватись щодня, то така регулярність з часом обов'язково дасть найкращий результат. А потім, зневірившись воювати зі зморшками, акне, пігментацією та куперозом і випробувавши всі доступні засоби для самостійного догляду, пропоновані виробниками масової косметики, вдаються до іншої крайності – пластичних операцій.

Тим часом сьогодні у кожного з нас є можливість розробити разом з косметологом ефективну програму для вирішення естетичних проблем власної шкіри, за короткий період досягти вражаючих результатів і надовго відстрочити застосування хірургічних методів. Але повернемося до відмінностей між домашньою та професійною косметикою.

Широкий вибір професійної косметики ви знайдете на сайті інтернет-магазину https://clarity-ua.com/!

Відмінності між домашньою та професійною косметикою

- Масова косметика, що знаходиться у вільному продажу, підрозділяється на кілька категорій в залежності від якості та ціни: люкс, селективна, аптечна та мас-маркет. У професійній косметиці в окрему категорію виділяються препарати для догляду за умов косметичного кабінету та препарати домашнього догляду.

- До професійної косметики пред'являються жорсткіші вимоги, ніж до засобів масової косметики. Так, щоб лінія відповідала запитам, що висуваються до професійної косметики, вона повинна відповідати цілій низці вимог. Розглянемо основні їх.

- Концентрація активних речовин у професійній косметиці значно перевищує їх вміст у масових косметичних засобах. Щоб досягти максимального та тривалого ефекту, необхідно доповнювати салонні процедури ретельним домашнім доглядом.

- У професійному бренді не може бути менше ніж 100 найменувань.

- Асортимент косметичних засобів має бути розподілений лініями догляду, які визначаються базовими типами шкіри. Традиційно їх п'ять жирна; жирна, ускладнена акне та постакне; комбінована; суха; суха в'яне і нормальна.

Одним із найважливіших показників «професійності» косметики є кількість активних компонентів, що викликають виражену корекцію, та відсоток їх введення в препарат.