Коли хтось пропонує людям купити очищувач повітря, то одразу виникає безліч заперечень: «та навіщо він потрібен», «ми ж у місті живемо, а не на вугільній шахті», «це марна трата грошей». Якщо ви живете в незайманих лісах Амазонії, то очищувач і справді не потрібен, але в місті без нього не обійтися. Вся справа в якості повітря в містах: вихлопи від машин і підприємств, відсутність зелені, смітники — все це робить повітря мало придатним для дихання, особливо для алергіків і дітей.
Перш ніж завітати до інтернет-магазину Vashklimat та підібрати очищувач повітря — ознайомтесь з цією статтею, ми детально розповімо про головні переваги та недоліки цього пристрою.
Що таке очищувач повітря
Очищувач повітря використовується для видалення забруднень і алергенів із повітря в приміщенні. Він використовується для очищення повітря від пилу, спор та інших частинок, а також для видалення запахів і токсичних речовин.
Очищувачі повітря застосовуються в будинках, офісах, магазинах, лікарнях, школах та інших громадських місцях. За необхідності вони оснащуються різними фільтрами, які допомагають затримувати та видаляти забруднення з повітря.
Крім того, деякі очищувачі повітря мають різні режими, які дають змогу вбити бактерії та віруси.
Як працює
Очищувач повітря працює так:
- всмоктує повітря в приміщенні;
- пропускає його через фільтри;
- повертає очищене повітря в приміщення.
Очищувачі повітря використовують різні типи фільтрів і технології для очищення повітря.
Один із найпоширеніших типів фільтрів, що використовуються в очищувачах повітря, — механічний фільтр, який складається з шару матеріалу, здатного захоплювати частинки забруднень певного розміру, а також запахи.
Інший тип фільтра — це електростатичний фільтр. Він використовує електростатичний заряд, щоб притягувати й утримувати частинки повітря. Ці фільтри перезаряджаються або одноразові.
Плюси та мінуси
Очищувач повітря має низку переваг і недоліків, про які варто знати перед його використанням.
Плюси очищувача повітря:
- Поліпшення якості повітря.
- Допомога в боротьбі з алергією.
- Поліпшення здоров'я.
- Видалення запахів.
- Зменшення ризику зараження вірусами.
Мінуси очищувача повітря:
- Висока ціна. Хороший очищувач досить дорогий, особливо якщо він оснащений додатковими функціями.
- Витратні матеріали. Фільтри та інші витратні матеріали для очищувача повітря можуть бути дорогими та при цьому вимагають регулярної заміни.
- Шум. Деякі моделі очищувачів повітря досить гучні.
- Обмежений радіус дії — вказаний на пакуванні очищувача, важливо це враховувати при виборі агрегату для квартир різної площі.
Водночас очищувач повітря не завдає жодної шкоди жодному з членів сім'ї!